• tapeta z autami
  • tapeta z autami dla dzieci
tapeta z autami
tapeta z autami

MONACO RACING - cloudy blue - tapeta z autami

159,00 zł
159,00 zł

Tapeta z autami wyścigowymi to idealny pomysł do pokoju dziecka interesującego się motoryzacją. Malowane retro wyścigówki mkną po autentycznym torze w Monako.

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ MONACO CLOUDY BLUE

Efektowna tapeta dla dziecka w charakterystycznym dla Malumi retro stylu to ciekawy pomysł na aranżację. Tor na wybrzeżu odwzorowany według wyglądu prawdziwego obiektu. Gratka dla dzieci, jak i rodziców. Scena malowana farbami akwarelowymi przez uzdolnioną artystkę Monikę Wolską. Prawdziwe pontiaki i inne stare wyścigówki dodają dynamiki, ale przede wszystkim najczęściej wypełniają ścianę obok strefy do zabawy. Pociechy uwielbiają rozkładać przy niej swoje tory, układać ulice na podłodze, budować miasto...

Modne kolory nie kłócą się z żadnym wystrojem wnętrz. Dodadzą odcieni skandynawskiemu wnętrzu, będą pasować do drewnianych zabawek. Rozmieszczenie elementów na obrazie pozwala postawić pod ściana niskie szafki i regały, by dzieci same korzystały z zabawek a jednocześnie mebelki nie zasłonią najważniejszego fragmentu tapetowego muralu.

Tapeta jest drukowana na drukarce wielkoformatowej na podkładzie fizelinowym, który powstaje z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Decyduje to o jej wytrzymałości, przyjemnej w dotyku powierzchni, ale przede wszystkim zmywalności. Tapetę położysz na ścianie według tradycyjnych zasad i z użyciem popularnych narzędzi używając kleju do tapety fizelinowej. Profesjonalne docinanie na wymiar z uwzględnieniem kształtu Twojego wnętrza np. skosów.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

99999804 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Ambasadorki
Chłopięca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Samochody i maszyny
Kolor
Miętowy i Zielony
Różowy i Czerwony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria