Naklejki (12)

  • Nowy
Zestaw naklejek "Rainbow"- multikolor

Naklejka "Rainbow" jest idealnym uzupełnieniem aranżacji pokoju każdej dziewczynki. 

Będą pięknie wyglądać zarówno jako uzupełnienie aranżacji pokoju z tapetą, ale również jako samodzielny element aranżacji.

Tęcza oraz gwiazdki są wycięte po obrysie, dzięki temu możesz nakleić je na dowolnym kolorze ściany. 

Baw się kompozycją gwiazdek, możesz je dowolnie zaaranżować na Twojej ścianie. 

WYMIARY:

ROZMIAR L- tęcza ma wymiar 97 cm x 56 cm

ROZMIAR XL- tęcza ma wymiar 150 cm x 89 cm

MAPS mint
MAPS dark blue
MAPS desert rose
MAPS blue
Zestaw naklejek "Woodland"

Leśne zwierzątka, grupa przyjaciół mająca cechy znane z bajek dla dzieci, to propozycja Malumi do dziecięcego pokoju. Duże postaci w przyjemnych dla oka kolorach i o sympatycznych wyrazach pyszczków...

Zestaw naklejek "Woodland Rose"

Zestaw naklejek WOODLAND ROSE powstał dla każdego, kto lubi tworzyć własne kompozycje. To grupa sympatycznych leśnych zwierząt, które mogą towarzyszyć Twojemu dziecku w kąciku zabaw lub "rozbiec się" po pokoju.

Zestaw naklejek "Marzenia Tosi"

Tosia, której marzenia ilustrują naklejki ścienne OCEAN DEEP jest córką ambasadorki Malumi - Kingi Szkiert. Dziewczynka jest wielbicielką wody, umie nurkować, kocha kolorowanie i malowanie na sztaludze, bardzo dużo się uśmiecha i uwielbia przeżywać nowe przygody.

Zestaw naklejek "Podniebny świat"

PODNIEBNY ŚWIAT to nazwa zestawu naklejek ściennych do pokoju przyszłego pilota, który lata po całym świecie w swoich dziecięcych marzeniach.

  • Wyprzedaż!
Zestaw naklejek "Myszki podróżniczki"

Znasz bajki o złotej rybce i księciu zamienionym w żabę? W Malumi mieszkają w jednym stawie, po którym pływają ogromne lilie wodne! Mamy dla Ciebie naklejki w bajkowym klimacie.