Tapeta SUMMER VIBES

110,00 zł

Tapeta wielka jak mural może zająć całą ścianę pokoju Twojego dziecka i wprowadzić lekki wakacyjny klimat na cały rok! Poczuj Wasz Summer Vibes!

Ilość

Sposoby płatności

Deski surfingowe, palmy, wieża ratowników, widok na ocean, samochód dla wakacyjnych podróżników i swobodny ciekawy styl. To wszystko ma tapeta SUMMER VIBES utrzymana w nowoczesnej retro stylistyce. Swój wkład w powstanie tapety ma instagramerka Marta Mielczarska a inspiracją był styl życia rodziny oraz pogodne usposobienie córki Blanki.

Jeśli interesujesz się wychowaniem dziecka w duchu Montessori, to propozycje Malumi pozostawiają w dolnej części motywy, których zasłonięcie nie zmienia klimatu całego obrazu. Możesz spokojnie korzystać ze współczesnych wskazówek, powracającej mody na drewniane zabawki, układać dziecku wszystko w zasięgu rąk.

Wzór dopasujemy do wielkości Twojej ściany. Materiał, na którym drukujemy wakacyjny motyw ekologicznymi pigmentami, jest bezpieczny a jednocześnie trwały. Tapetę położysz na ścianie zgodnie z tradycyjnymi metodami.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapety-murale Malumi to najbardziej złożone wzory. Są duże. Znajduje się na nich wiele elementów. Z drugiej strony mamy szerokie pole do zmian. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

282 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Ambasadorki
Chłopięca
Dziewczęca
Samochody
Tapeta