Tapeta SUMMER VIBES - turquoise

101,63 zł

Tapeta wielka jak mural może zająć całą ścianę pokoju Twojego dziecka i wprowadzić lekki wakacyjny klimat na cały rok! Poczuj Wasz Summer Vibes!

Ilość

Sposoby płatności

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

 

Deski surfingowe, palmy, wieża ratowników, widok na ocean, samochód dla wakacyjnych podróżników i swobodny ciekawy styl. To wszystko ma tapeta SUMMER VIBES utrzymana w nowoczesnej retro stylistyce. Swój wkład w powstanie tapety ma instagramerka Marta Mielczarska a inspiracją był styl życia rodziny oraz pogodne usposobienie córki Blanki.

Jeśli interesujesz się wychowaniem dziecka w duchu Montessori, to propozycje Malumi pozostawiają w dolnej części motywy, których zasłonięcie nie zmienia klimatu całego obrazu. Możesz spokojnie korzystać ze współczesnych wskazówek, powracającej mody na drewniane zabawki, układać dziecku wszystko w zasięgu rąk.

Wzór dopasujemy do wielkości Twojej ściany. Materiał, na którym drukujemy wakacyjny motyw ekologicznymi pigmentami, jest bezpieczny a jednocześnie trwały. Tapetę położysz na ścianie zgodnie z tradycyjnymi metodami.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się  jak zrobić to poprawnie:

IMG_0018.png

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnic się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

9921 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Ambasadorki
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dla starszaka
Dziewczęca
Samochody
Tapeta
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.