MONACO RACING tapeta z autami

110,00 zł

Tapeta z autami wyścigowymi to idealny pomysł do pokoju dziecka interesującego się motoryzacją. Malowane retro wyścigówki mkną po autentycznym torze w Monako.

Ilość

Sposoby płatności

Efektowna tapeta dla dziecka w charakterystycznym dla Malumi retro stylu to ciekawy pomysł na aranżację. Tor na wybrzeżu odwzorowany według wyglądu prawdziwego obiektu. Gratka dla dzieci, jak i rodziców. Scena malowana farbami akwarelowymi przez uzdolnioną artystkę Monikę Wolską. Prawdziwe pontiaki i inne stare wyścigówki dodają dynamiki, ale przede wszystkim najczęściej wypełniają ścianę obok strefy do zabawy. Pociechy uwielbiają rozkładać przy niej swoje tory, układać ulice na podłodze, budować miasto...

Modne kolory nie kłócą się z żadnym wystrojem wnętrz. Dodadzą odcieni skandynawskiemu wnętrzu, będą pasować do drewnianych zabawek. Rozmieszczenie elementów na obrazie pozwala postawić pod ściana niskie szafki i regały, by dzieci same korzystały z zabawek a jednocześnie mebelki nie zasłonią najważniejszego fragmentu tapetowego muralu.

Tapeta jest drukowana na drukarce wielkoformatowej na podkładzie fizelinowym, który powstaje z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Decyduje to o jej wytrzymałości, przyjemnej w dotyku powierzchni, ale przede wszystkim zmywalności. Tapetę położysz na ścianie według tradycyjnych zasad i z użyciem popularnych narzędzi używając kleju do tapety fizelinowej. Profesjonalne docinanie na wymiar z uwzględnieniem kształtu Twojego wnętrza np. skosów.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapety-murale Malumi to najbardziej złożone wzory. Są duże. Znajduje się na nich wiele elementów. Z drugiej strony mamy szerokie pole do zmian. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

150 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Ambasadorki
Chłopięca
Samochody
Tapeta