• Tapeta z realistycznym obrazem terenowego auta
  • tapeta z autem terenowym
  • tapeta z autem terenowym sklep internetowy
  • tapeta z autem terenowym Malumi
  • tapeta off-road z autem 4x4
  • tapeta przygodowa z terenówką
  • tapeta z autem terenowym w akcji
Tapeta z realistycznym obrazem terenowego auta
Tapeta z realistycznym obrazem terenowego auta

JEEP TRIP- tapeta z autem terenowym

159,00 zł
159,00 zł
Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ JEEP TRIP

Jeep - symbol pokonywania trudnych terenów może wjechać do pokoju Twojego dziecka. Zyskasz kawałek lasu, natury odtworzony przez naszą utalentowaną ilustratorkę. Spotkasz sarnę przy paśniku, przejedziesz się po zacienionej przez drzewa drodze. Przygoda we własnym pokoju. Modna kolorystyka i nowoczesna kreska ożywią pokój. Auto terenowe przy łóżku - sny o motoryzacji. Samochód offroadowy przy strefie zabaw - inspiracja do nowych pomysłów na spędzenie czasu.

Tapeta chłopięca Off Road Malumi to produkt trwały i wytrzymały podobający się dzieciom i rodzicom. Dzięki atestowanym materiałom i pigmentom bezpieczny dla rodziny. Tapeta na ścianę z autem uatrakcyjni pokój na kilka pięknych lat i pociecha szybko z niej nie wyrośnie.

Projekt pokoju z naszą tapetą i tapicerowanym łóżkiem stworzony przez przez Metr po Metrze. Zdjęcia zrobił Paweł Biedrzycki Kąty Proste

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

994401 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Leśne wzory
Samochody i maszyny
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Miętowy i Zielony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria