JEEP TRIP- tapeta z autem terenowym

110,00 zł

Smak przygody, napęd 4x4, off road, samochody terenowe są jedną z ciekawszych grup aut. Stworzyliśmy tapetę chłopięcą z bezdrożem, lasem i czterema kółkami.

Ilość

Sposoby płatności

Jeep - symbol pokonywania trudnych terenów może wjechać do pokoju Twojego dziecka. Zyskasz kawałek lasu, natury odtworzony przez naszą utalentowaną ilustratorkę. Spotkasz sarnę przy paśniku, przejedziesz się po zacienionej przez drzewa drodze. Przygoda we własnym pokoju. Modna kolorystyka i nowoczesna kreska ożywią pokój. Auto terenowe przy łóżku - sny o motoryzacji. Samochód offroadowy przy strefie zabaw - inspiracja do nowych pomysłów na spędzenie czasu.

Tapeta chłopięca Malumi to produkt trwały i wytrzymały podobający się dzieciom i rodzicom. Dzięki atestowanym materiałom i pigmentom bezpieczny dla rodziny. Tapeta z autem uatrakcyjni pokój na kilka pięknych lat i pociecha szybko z niej nie wyrośnie.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapety-murale Malumi to najbardziej złożone wzory. Są duże. Znajduje się na nich wiele elementów. Z drugiej strony mamy szerokie pole do zmian. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

108 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Leśne wzory
Samochody
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami