• -7,00 zł

PODNIEBNY ŚWIAT na tapecie

125,00 zł 118,00 zł

Tapeta PODNIEBNY ŚWIAT obrazuje marzenia Twojej pociechy o lataniu, zainteresowanie samolotami przyszłego pilota. Gotowa propozycja Malumi nawet na całą ścianę dziecięcego pokoju!

Ilość

Sposoby płatności

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.
Termin realizacji zamówień złożonych w okresie 26 maja do 1 czerwca jest wydłużony do 15 DNI ROBOCZYCH.

10 latających maszyn, które szybują nad górami tworząc poczucie przestrzeni w pokoju. Kreska znakomitej Moniki Wolskiej, retro samoloty, ilustracja namalowana w kolorystyce vintage to styl i zarazem zabawa prowokujące dziecięcą wyobraźnię. Ile już razy Klienci pisali nam, że pociecha biega z rozłożonymi rękami, zataczając pętelki po pokoju i zastanawiając się, jak to było w przestworzach, jak jest usiąść za sterami takiej maszyny itd.

W Malumi cenimy sobie Twój pomysł na pokój, dlatego góry są zobrazowane schematycznie, mogą z powodzeniem wyglądać zza niskich szafek i dziecięcych regalików oraz skrzyń na zabawki. Pociecha ma wówczas pełen dostęp do swoich rzeczy i może miło spędzać czas w pokoju. Nasze tapety bardzo lubią się z drewnem, kolorami ziemi i harmonijnym wyposażeniem pokoju.

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego korzystamy z bezpiecznych dla zdrowia atestowanych materiałów wysokiej jakości i trwałości.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się  jak zrobić to poprawnie:

IMG_0018.png

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnic się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

314 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla starszaka
Tapeta
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.