Z czego są zrobione tapety i naklejki Malumi

Poza autorskim pomysłem, do tworzenia oferty Malumi, używamy materiałów pozwalających przenieść myśl twórczą na ścianę, meble, czy drzwi. Z czego dokładnie korzystamy?

Jesteśmy rodzinną manufakturą. Rozwijamy markę będąc jednocześnie rodzicami, zatem nie są nam obecne potrzeby, funkcjonalność i... różne przygody, jakie mogą przytrafić się ścianom w pokoju dziecięcym...

Bezpieczeństwo, jako istotny aspekt, bardzo leży nam na sercu. Nie wyobrażamy sobie, by dzieci miały przebywać w szkodliwym otoczeniu bawiąc się we własnych pokojach! Stąd pracujemy tylko na atestowanych materiałach i drukujemy używając certyfikowanych ekologicznych pigmentów.

Na czym drukujemy?

Przede wszystkim wybrana tapeta jest drukowana po dokonaniu zamówienia. W naszym sklepie producenckim nie mamy produktów tworzonych na zapas - drukujemy specjalnie dla Ciebie! Taka polityka pozwala nam lepiej dopasować tapetę do konkretnego wnętrza np. uwzględnić skosy, ustalić proporcje dla danej płaszczyzny.

Do wykonania nadruku używamy drukarek wielkoformatowych. Wzór tapety Malumi drukowany jest na podkładzie fizelinowym, powstałym z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy lateksowego spoiwa. Przy tym tapeta jest montowana/zakładana na ścianę z pomocą standardowych czynności i narzędzi, jak przy kładzeniu tradycyjnych tapet. Natomiast wzór naklejek Malumi drukowany jest na specjalnej uszlachetnionej samoprzylepnej tkaninie poliestrowej o wyższej jakości, niż popularne folie reklamowe. Klientów zachwyca delikatna struktura tkaniny. Zestawy naklejek przeznaczone są do aplikacji na oczyszczonych płaskich powierzchniach, m.in. ścianie a także drzwiach, czy meblach.

Na życzenie możemy wykorzystać profesjonalny laminat, który dodatkowo wzmocni powierzchnię, zabezpieczając ją przed ścieraniem wzoru, gwarantując najwyższy stopień zmywalności.