• Kolorowa dziecięca tapeta z uroczymi leśnymi zwierzątkami i kwiatami
  • Tapeta dla dzieci z radosnymi zwierzętami leśnymi i kwiecistymi motywami
  • Wesoła tapeta z motywem leśnych zwierzątek i kwiatów
  • Tapeta z leśnym krajobrazem, zabawnymi zwierzętami i kwiatami w pastelowych barwach
  • Kup tapetę z leśnymi zwierzątkami i kwiatami w naszym sklepie internetowym
  • Zamów teraz tapetę z bajkowymi zwierzątkami leśnymi i kwiatami
Kolorowa dziecięca tapeta z uroczymi leśnymi zwierzątkami i kwiatami
Kolorowa dziecięca tapeta z uroczymi leśnymi zwierzątkami i kwiatami

WOODLAND GIRLS - grey - tapeta dziecięca w leśne zwierzątka i kwiaty

159,00 zł
159,00 zł

Leśne zwierzątka i piękne kwiaty na szarym tle to pomysł na tapetę dedykowaną pokojowi dziewczęcemu urządzonemu w stylu skandynawskim. Połącz modny trend z dziecięcą fantazją!

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ WOODLAND GIRLS GRAY

Odpowiedź na zapotrzebowanie i pomysły rodzin jest dla nas bardzo ważna. Od lat rośnie w Polsce popularność wychowania w duchu Montessori. Ono natomiast łączy się z minimalistycznym i wygodnym, ułatwiającym dziecku rozwój, podejściem do wnętrz w Skandynawii. Styl scandi w pokoju dziecięcym sprawdza się bardzo dobrze, także dzięki neutralnej i praktycznej kolorystyce. Z tych powodów mamy w Malumi leśne zwierzątka także na szarym tle.

Inspirowanych naturą mieszkańców lasu oraz ogrom kwiatów i motylków namalowała akwarelami uzdolniona Ewa Mąka z myślą o małych dziewczynkach i sympatycznym towarzystwie do ich zabaw. Bohaterowie, których widzisz na tapecie mają bajkowe cechy. Kuna nosi plecak, jeżyk kapelusz z kwiatka. Sarenka, jak w disnejowskiej bajce Bambi miała szczęście i usiadł na jej nosku motylek. Na wszystko spogląda uważna sowa a między towarzystwem obecne są dwa zajączki.

Tapety przygotowujemy na podkładzie flizelinowym, powstałym z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. W dużym uproszczeniu chodzi o to, by Wasza przestrzeń była estetyczna, wytrzymała i dawała się zmywać, bo jako rodzice bardzo dobrze Cię rozumiemy i przewidujemy co też ciekawego i twórczego może się wydarzyć ;)Ponadto pracujemy tylko na atestowanych materiałach, drukując ekologicznymi, certyfikowanymi pigmentami!

Woodland w wersji tapetowej proponuje dużą ilość dodatków, więcej motylków, grzybków i większe urozmaicenie roślinek. Jeśli jednak masz ochotę stworzyć swoją kompozycję to przygotowaliśmy zestawy naklejek z podobnym wzorem z mniejszą ilością elementów, ale gwarantujących niemniejszą ilość świetnej zabawy!

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

9311 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Maluszek
Starszak
Motywy
Leśne wzory
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Szary i Czarny
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria