FOREST MURAL girls - tapeta z lasem i zwierzątkami

110,00 zł

Tapeta do pokoju dziewczynki, szczególnie jeśli lubi kolor różowy. W magiczny sposób nasz las na tapecie Malumi zamiast zielonych liści ma... różowe... Harmonijny obraz zwierzątek żyjących między drzewami.

Ilość

Sposoby płatności

PROMOCJA BLACK FRIDAY WEEKEND!
Do -30% na naklejki i -20 ba tapety!

Promocja nie obowiązuje wzorów na indywidualne zamówienie/zmian kolorystycznych/zmian w układzie wzoru.

Termin realizacji zamówień złożonych w Black Friday Weekend 15-20 dni ROBOCZYCH od opłacenia zamówienia, dotyczy zamówień złożonych i opłaconych w dniach 27-30.11.2021

Mural - taki charakter ma tapeta do pokoju dziewczynki, którą właśnie widzisz. To duża scenka, pokazująca życie leśnych zwierząt. Ilustracja ta może wypełnić całą ścianę, zdobiąc przestrzeń do zabawy lub towarzysząc córce podczas snu.

Są misie, jeden mniejszy odpoczywa, drugi - wspina się. Obserwuje ich mama. Dzięcioł dba o drzewo a mniejsze ptaszki kręcą się obok budki lęgowej. Wiewiórka podjada smakołyk. Sarenka ze swoim dzieciątkiem leży zrelaksowana. Niedaleko wędruje jeż a za drzewem spotkała się para zajęcy z borsukiem. 

Tapetę dla dziewczynki drukujemy na podkładzie fizelinowym, powstałym z celulozy, włókniny poliestrowej i spoiwa lateksowego. To wytrzymały i odporny na mycie materiał, zapewniający trwałość koloru. W Malumi używamy atestowanych, bezpiecznych dla dzieci pigmentów (sami jesteśmy rodzicami). Możesz nam zaufać!

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się  jak zrobić to poprawnie:

IMG_0018.png

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 10-14 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 7 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

341 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Ambasadorki
Dziewczęca
Leśne wzory
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami