OCEAN DEEP - 'Girl and Boy'

159,00 zł
159,00 zł

Tapeta pełna morskich stworzeń ilustrująca dziecięce fantazje jest idealna do pokoju przyszłego marynarza, małej pływaczki, marzyciela i wszystkich zafascynowanych podwodnym życiem.

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ OCEAN DEEP

Tapeta do pokoju rodzeństwa, gdzie bohaterami obok oceanicznych stworzeń są dzieci to wspaniały pomysł na podkreślenie charakteru wnętrza i uhonorowanie jego małych użytkowników. Poznaj ocean z dziecięcej fantazji!

Wzór oparty o pomysł na tapetę ze zwierzętami oceanicznymi o nazwie Marzenia Tosi. Powstał w odpowiedzi na potrzebę aranżacji pokoju rodzeństwa. Bohaterami są nie tylko mieszkańcy oceanu, niebo z księżycem, ale i dzieci podróżujące po świecie fantazji.

Dziecięca tapeta morska to wielki mural przedstawiający podwodnych mieszkańców: płaszczkę, wieloryba, ośmiornice, meduzy i ławicę ryb. Dzieci mają szanse pływać na grzbietach największych, ośmiornice noszą kapelusze a łodzie są unoszone do nieba przez balony. Tapeta OCEAN DEEP ozdobi aranżacje pokoju o morskiej tematyce.

W Malumi drukujemy wielkoformatowo z użyciem atestowanych pigmentów i wytrzymałych materiałów. Otrzymujesz w przesyłce metrowej szerokości rolki idealnie do siebie pasujące, których montaż na ścianie odbywa się według tradycyjnych zasad. Wykorzystaj klej do tapet flizelinowych. Zyskasz trwałą ozdobę ściany. 

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

463 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Magiczne wzory
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Beżowy i Brązowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria