Pokój dziecka w wakacyjnym stylu, na luzie

Wraz z Martą Mielczarską zaprojektowaliśmy dla jej córki Blanki tapetę, która jednoznacznie kojarzy się z latem i podróżami. Pokój dziecka w wakacyjnym stylu to przestrzeń do swobodnej zabawy, jak sama nazwa dekoracji mówi wypełniona Summer Vibes.

zobacz tapetę

Pełne nieokiełznanej natury surfowanie na desce, podróże mikrobusem w poszukiwaniu fal, ocean, plaża, palmy - to wszystko wprowadza ruch do wnętrza a ten jak wiemy, jest domeną dzieci! Stonowana kolorystyka nie jest konkurencją dla współczesnych zabawek w nasyconych kolorach. Częściej jednak decydują się na ten wzór rodziny lubiące naturalne drewniane zabawki lub designem sięgające do przeszłości.

Mural, który nadaje styl

Blanka ma w pokoju olbrzymi mural, wypełniający ścianę, która na instagramowych zdjęciach mamy służy za stylowe i charakterystyczne tło. Ściana z tapetą jest swobodnie aranżowana w zależności od potrzeb, dając przestrzeń do twórczej i aktywnej zabawy. Pasuje do drewnianej deski balansującej albo jako tło inspirujące ścieżkę sensoryczną. Uzupełnieniem pokoju jest dziecięcy fotel przykryty narzutką z liściastym wzorem oraz doniczka z palmą. Pod ręką ustawione są książeczki do przeglądania i zabawki w stylistyce retro pasującej do ściany. Jeden motyw a daje tyle możliwości idealnie łącząc się ze stylem życia właścicielki.

Największym atutem tapetowego muralu Malumi, wymienianym przez całe rodziny, jest zachowanie lata w domu przez cały rok. Zmienia sie tylko jej najbliższe otoczenie. Przy tym zwróć uwagę, że nasza tapeta pozwala dowolnie kreować przestrzeń w zasięgu rąk dziecka. Zamówione zabudowy i wybrane szafki nie przesłaniają głównej części wzoru. To świetny energetyczny dodatek towarzyszący najmłodszym podczas spędzania czasu w ich prywatnych salach zabaw. Stwórz pokój dziecka kochającego lato! Zapraszamy!