Chłopięce tapety do pokoju dziecięcego

Zdjęcie bloga

Jeżeli czytasz ten artykuł, to zapewne wiesz, że wybór odpowiedniej tapety do pokoju chłopca może okazać się nie lada wyzwaniem. Malumi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i prezentuję najciekawsze zestawienie wzorów tapet chłopięcych, które będą inspiracją do kreatywnych zabaw i poszukiwań nowych wrażeń.

Prostym i uniwersalnym rozwiązaniem okazuje się dopasowanie tapety do zainteresowań naszej pociechy: kosmos, dinozaury, a może samoloty? Każde dziecko ma swoje własne pasje i niewątpliwie będzie zachwycone wystrojem wnętrza odpowiadającym jego hobby.

Tapeta ze zwierzątkami

Ciekawą propozycją tapety chłopięcej ze zwierzętami jest tapeta Jungle. Tropikalny wzór tapety namalowany akwarelami, w bardzo realistyczny sposób oddaje postacie zwierząt. Na tapecie widnieją uwielbiane przez dzieci zwierzęta takie jak żyrafa, słoń, papugi, jaguar oraz tropikalne liście, które tworzą prawdziwy klimat dżungli w pokoju naszej pociechy.

Tapety chłopięce z dinozaurami

Tapeta do pokoju chłopięcego Dino to duża gratka dla wszystkich fanów dinozaurów. Tyranozaur, dinozaury roślinnie i latające po niebie, zielone pnącza oraz wielkie palmy i paprocie - wszystko to narysowane specjalnie dla Malumi przez utalentowaną ilustratorkę, z zachowaniem prawdopodobnych proporcji w przyjemnej, modnej kolorystyce. Prehistoryczny klimat we wnętrzu to wspaniały, edukacyjny pretekst do rozmów o rozwoju ziemi.

Tapeta z samochodami

Efektowna tapeta Monaco Racing dla naszej pociechy w charakterystycznym dla Malumi retro stylu to bardzo ciekawy pomysł na aranżację pokoju. Tor wyścigowy widniejący na tapecie jest odwzorowany według wyglądu prawdziwego obiektu. Stare wyścigówki dodają dynamiki, ale przede wszystkim często wypełniają ścianę obok strefy zabaw naszej pociechy.

Tapeta dla chłopca - mapa świata

Mapa świata umiejscowiona na ścianie to genialny wybór dla wszystkich małych podróżników. Mint Maps zawiera ilustrację z oznaczonymi oceanami, kontynentami oraz zwierzętami rozmieszczonymi na obrazie w miejscach, w których rzeczywiście się znajdują. Tapety z motywem mapy świata dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

Tapeta dla chłopca - samoloty

Często chłopcy marzą o tym, żeby w przyszłości zostać pilotem. Podniebny świat rozbudza wyobraźnię i daje wrażenie bujania w obłokach. Wzór na tapecie składa się z kilku samolotów w różnych kolorach i wielkościach, lecących nad górami. Jest to świetne rozwiązanie dla przedszkolaków jak i starszych dzieci jako inspiracja do kreatywnej zabawy i poszukiwania zupełnie nowych wrażeń.

Tapeta chłopięca z motywem kosmosu

Nadal pozostajemy w temacie podniebnej przygody. Tapeta Kosmos zachwyci wszystkich miłośników galaktyki. Na tapecie możemy ujrzeć rakiety, planety, satelity oraz gwiezdne konstelacje. Prawdziwa przygoda i wielka eksplozja pozytywnych doświadczeń!

To już wszystkie propozycje tapet do chłopięcego pokoju. Zwiedziliśmy kosmos, dżunglę, tor wyścigowy, cofnęliśmy się do prehistorycznego świata dinozaurów i spojrzeliśmy na świat z góry. Mamy wielką nadzieję, że w różnorodności wzorów przedstawionych powyżej, uda Ci się znaleźć idealne rozwiązanie na dekorację ściany pokoju Twojej pociechy.

Leave a Comment