• tapeta w dinozaury do pokoju chłopca
  • Tapeta w dinozaury w żywych kolorach
  • Ożyw pokój Twojego syna tapetą z dinozaurami
  • Zaprojektuj prehistoryczny świat w pokoju Twojego dziecka z naszą tapetą w dinozaury.
  • Tapeta z dinozaurami w akcji
  • Tapeta z dinozaurami do pokoju chłopca sklep internetowy
tapeta w dinozaury do pokoju chłopca
tapeta w dinozaury do pokoju chłopca

DINO WORLD - blue - tapeta w dinozaury do pokoju chłopca

159,00 zł
159,00 zł
Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ DINO WORLD

Triceratops, tyranozaur, dinozaury roślinożerne i latające po niebie, wielkie palmy i paprocie, zielone pnącza. Wszystko to narysowane specjalnie dla Malumi przez utalentowaną ilustratorkę, z zachowaniem prawdopodobnych proporcji w przyjemnej modnej kolorystyce. Dinozaurowy mural może wypełnić całą ścianę tworząc prehistoryczny klimat we wnętrzu. Znajdziecie tu wiele tematów do wspólnych rozmów. Wraz z atlasem rozpoznacie gatunki. Codziennie odkryjecie na nowo poszczególne scenki. To wspaniały pretekst do rozmów o rozwoju ziemi!

Cenimy walory edukacyjne w pokoju dziecięcym tak samo, jak bezpieczeństwo, dlatego do wydruku tapet Malumi używamy certyfikowanych pigmentów. Obraz nanoszony jest na wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości podkład fizelinowy.

Wizualizacja na pierwszym zdjęciu stworzona przez panią architekt Martę Hornicką (https://www.instagram.com/przekatna.pl/)

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

9299 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Miętowy i Zielony
Niebieski i Granatowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria