Pokój małej księżniczki

Pokój córki Natalii Siwiec z tapetą Luna Malumi to bajkowe otoczenie projektowane specjalnie dla trzylatki. Zarówno kolorystyka, jak i styl wyposażenia przypominają pałacowe wnętrza - powstał pokój małej księżniczki.

zobacz tapetę

Metamorfoza pokoiku Mii

Natalia Siwiec zaplanowała remont pokoju córki w ramach niespodzianki. 3 lata to wiek, gdy wiemy, co nasze dzieci lubią, co im się podoba. Zarazem czas pełen beztroski, gdy zabawa w swoim pokoju jest radosna, rozwojowa i bardzo często wykraczająca poza wyobraźnię osoby dorosłej. 

Projektując wzór tapety dla trzylatki wspólnie z jej mamą wykorzystaliśmy dziecięce łączenie światów. Podniebna karuzela z przyjaznymi zwierzętami niesie małą motylą wróżkę do księżyca. Towarzyszą im kwiaty, motyle i gwiazdy. Motyw baśniowy, kojarzący się z Alicją w Krainie Czarów lub disneyowskimi opowieściami podkreśla, że znajdujesz się w pokoju radosnego dziecka.

Po tej współpracy w ofercie Malumi pozostanie nazwa kolekcji inspirowanej lunaparkiem a zarazem drugim imieniem pierwszej małej właścicielki - Luna.

Co tworzy pokój dziewczynki?

Zacznijmy od barw. Różowy - ulubiony kolor najmłodszych dziewczynek. W pudrowym odcieniu, w towarzystwie bieli i szarości, tworzy przyjemną, miłą dla oka przestrzeń.

Zwróć uwagę na duże okna z gładką długą firaną. Dzięki niej udaje się zaprosić do wnętrza jak najwięcej słonecznych promieni, by towarzyszyły Mii w zabawie. Neutralna pod względem wzorów strefa okienna doskonale wyrównuje dynamikę ściany wypełnionej naszym tapetowym muralem-lunaparkiem.

Przygoda związana z podróżą na zebrze w kierunku księżyca kojarzy się z sennymi marzeniami, prawda? Właśnie dlatego obok stoi łóżko z baldachimem i gwiazdkami, mające sprzyjać pięknym snom. Niedaleko jest miejsce strefę do zabawy np. ulubionymi lalkami.

Trzyletnie dzieci uwielbiają bawić się na podłodze. Dzięki dywanowi oraz poduszkom-siedziskom, rodzice będą spokojni o wygodę pociechy. Ciekawym akcentem jest duża szafa z lustrami w ramach, ozdobiona podobiznami bajkowych zwierzątek. Nie tylko dorosłe oko zauważy piękny żyrandol z koralików. Obecne w przestrzeni kosze to idealne i funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania i przenoszenia zabawek.

Wprowadzamy kolekcję Luna do sprzedaży, wierząc że sprawdzi się i będzie zdobić niejeden pokój małej księżniczki.