Świat w zasięgu ręki - mapa świata jako tapeta dla dzieci

Zdjęcie bloga

Mapa świata to jeden z ciekawszych pomysłów na aranżację tapety do pokoju dziecka. Nietuzinkowa ozdoba, która tworzy niesamowity klimat i często przypada do gustu małym pociechom. Dużym atutem jest również fakt, że mapa sprawdzi się zarówno jako tapeta dla chłopca jak i również jako tapeta dla dziewczynki.

Tapeta Mapa świata dostępna w ofercie Malumi występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Każdy z nich posiada cudownie narysowane zwierzątka, które zamieszkują poszczególne kontynenty. Na tej tapecie dla dzieci odnajdziemy zająca, lisa, krokodyla, żółwia, ośmiornicę, lemura, owcę, papugę i wiele innych zwierząt. Retro styl, pełno zwierzyny odwzorowanych pod względem kolorów oraz proporcji, wszystkie oceany oraz kontynenty.

Wszystko to idealnie dopasowane do wymiarów ściany pokoju dziecięcego. Tapeta dla dzieci może być wydrukowana na ścianie o każdej wysokości i szerokości, a wzór zostanie idealnie dopasowany poprzez skalowanie oraz kadrowanie. Stonowana i różnorodna kolorystyka sprawia, że łatwo dopasować taką tapetę dla dzieci do ich pokoiku - pasuje do mebli w kolorze białym, szarym oraz naturalnym.

Leave a Comment