• tapeta mapa świata do pokoju dziecka
 • tapeta mapa
 • Miętowa tapeta z mapą świata, edukacyjna dekoracja do pokoju dziecka
 • Miętowa tapeta z mapą świata, edukacyjna dekoracja do pokoju dziecka Malumi
 • Estetyczna tapeta z motywem mapy świata na miętowym tle
 • Miętowa tapeta z detaliczną mapą świata, rozwijająca wyobraźnię i wiedzę geograficzną
 • tapeta mapa świata do pokoju
 • Sklep: tapeta mapa świata, miętowa, dla dzieci
 • Edukacyjna tapeta w miętowym kolorze
 • tapeta dziecięca mapa świata w mięcie
 • miętowa tapeta z mapą świata dla malucha
 • miętowa tapeta z mapą świata dla malucha sklep internetowy
tapeta mapa świata do pokoju dziecka
tapeta mapa świata do pokoju dziecka

MAPS - mint- miętowa tapeta mapa świata do pokoju dziecka

159,00 zł
159,00 zł

Ilustrowana tapeta dziecięca to pomysł Malumi do pokoju dziecka zainteresowanego geografią, podróżami, zwierzętami. Jeśli chcesz stworzyć swojej córce lub synowi pokój z akcentami edukacyjnymi, to tapeta-mapa jest trafionym pomysłem!

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ MAPS MINT

Tworzymy niepowtarzalne wzory oparte o dziecięcą fantazję, ale jednocześnie odwzorowujące rzeczywistość, tak by pociechy poznawały świat przez zabawę. Mapa w kolorze miętowym to jedna z kilku propozycji kolorystycznych. Na ilustracji oznaczyliśmy oceany, widzisz kontynenty i oba kluczowe dla wyobrażenia o Ziemi elementy zamieszkane są przez zwierzęta. Wspomnianym walorem edukacyjnym jest rozmieszczenie zwierząt na obrazie w takich miejscach, w których rzeczywiście mieszkają.

Tapety dziecięce Malumi zachęcają do zabaw i opowiadania historii. Możesz bawić się z dzieckiem w quiz geograficzno-zoologiczny, który w przyszłości przełoży się na karierę szkolną a poznawane w szkole zwierzęta, czy miejsca na świecie, nie będą już dla Twojej pociechy niczym nowym. Technicznie nasze tapety są drukowane na atestowanych materiałach i z użyciem bezpiecznych pigmentów. Oferujemy Ci produkt wytrzymały w eleganckim stylu, przynoszący radość i dziecku, i rodzicom.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

8828 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Mapy
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Miętowy i Zielony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria