Tapety do pokoju dzieci - efektowna dekoracja wnętrza

Zdjęcie bloga

Tapety do pokoju dziecięcego cieszą się olbrzymią popularnością. Są one świetnym sposobem na udekorowanie wnętrza naszej pociechy zgodnie z jej charakterem i zainteresowaniami. Dobrze dobrana tapeta pod wymagania naszych maluchów jest gwarancją wspaniałej dekoracji i wyjątkowego klimatu.

Tapeta Skarb Piratów

Jakie tapety do pokoju dziecięcego wybrać?

Motywów widniejących na tapetach chłopięcych jest cały ogrom. Motocykle, dinozaury, samochody, budowle… wybór jest olbrzymi i wszystko zależy od tego, jaką wizję i upodobania ma nasza pociecha. Idealnym rozwiązaniem są tapety na zamówienie z motywami, które jak najlepiej oddają zainteresowania chłopca. Jeśli mówimy o tapetach dziewczęcych - tutaj również świetną opcją są tapety na zamówienie do pokoju dziecięcego. Typowymi dziewczęcymi wzorami są ptaki, kwiaty a także modne w ostatnim czasie jednorożce, choć oczywiście wszystko jest zależne od upodobań mieszkanki pokoiku. Zauważalne jest jednak dążenie do delikatności i pewnego rodzaju ,,słodyczy”, choć kolor różowy wcale nie jest dominujący! Okazuje się, że królują pastelowe kolory, dodające wnętrzu uroku i romantyzmu.

Tapeta Forest Mural

Tapety dla młodzieży

Jak wspomnieliśmy wyżej, wśród tapet do pokoju dla dzieci, dominują lekkie, bajkowe i delikatne tematy. Sytuacja zmienia się, kiedy spojrzymy na pokój młodzieżowy - dekoracje są już doroślejsze i bardziej uniwersalne. Bardzo często pojawiają się wyraziste wzory i określone motywy, takie jak tapety z napisami, tapety z gier czy graffiti. Stając przed wyborem tapety do pokoju dziecięcego, warto skupić się na tym czym interesuje się nasza pociecha. Szeroka oferta Malumi z pewnością pozwoli wybrać odpowiednią tapetę, która przez lata będzie idealna aranżacją w pokoju naszego dziecka - miejsca do zabawy, nauki jak i wypoczynku oraz spotkań z przyjaciółmi.

Tapeta Maps Rose

Leave a Comment