SKARB PIRATÓW

110,00 zł

Piotruś Pan, Pippi Pończoszanka, czy Scooby Doo to tylko kilku bohaterów filmów i bajek dla dzieci, którzy mieli do czynienia z piratami... A Twoje dziecko chciałoby przeżyć przygodę na morzu i spotkać rozbójników z zasłoniętym jednym okiem, albo znaleźć ukryty skarb?

Ilość

Sposoby płatności

Możesz pobudzić wyobraźnię pociechy dzięki jednej z naszych propozycji! Mamy w ofercie tapetę dla dziecka z pełną ciekawych szczegółów scenką, jak z bajki o piratach! Dynamiczny obraz ze statkiem, wielkimi falami, morskimi stworzeniami z pewnością będzie wielką atrakcją dziecięcego pokoju! Czy rozpoznacie wszystkie zwierzęta? Chwycicie za wielki ster okrętu? Policzycie ile monet jest w zatopionej skrzyni? Czy kotwica dobrze zaczepi się na dnie? Kto ukrywa się w rafie koralowej i między wodorostami? Ilu piratów jest na statku i co robią?

To niesamowite jak fantastyczną przygodę można przeżyć we własnym domu, z rówieśnikami, z rodzeństwem, z rodzicami. Piękna i wytrzymała tapeta dziecięca jest w zasięgu Twojej ręki! Wydrukowana na nowoczesnej maszynie w rozmiarze dopasowanym do Twojej ściany, z użyciem bezpiecznych pigmentów i certyfikowanego materiału.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapety-murale Malumi to najbardziej złożone wzory. Są duże. Znajduje się na nich wiele elementów. Z drugiej strony mamy szerokie pole do zmian. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

373 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami