• -7,00 zł

Tapeta dziecięca z leśnym motywem - WOODLAND BIG

101,63 zł 94,63 zł

Duże leśne zwierzątka w otoczeniu roślin na lekko szarozielonym tle to urocze a zarazem praktyczne rozwiązanie do pokoju dziecka zafascynowanego lasem i kochającego jego mieszkańców.

Ilość

Sposoby płatności

 

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Tapeta od pokoleń cechuje się powtarzalnością wzoru. W ofercie Malumi Woodland jest podobnie, tylko wyszliśmy poza schemat drobnych motyw i stworzyliśmy coś naprawdę BIG! Dziecięca wyobraźnia jest ogromna i na takich też towarzyszy zabaw zasługuje!

Przyszłych bohaterów Waszego dziecięcego pokoju namalowała akwarelami uzdolniona Ewa Mąka łącząc przyjemne ale realistyczne barwy ze znanymi z bajek cechami, jakie zwykle nadaje się zwierzętom. Widzisz więc liska-marzyciela, któremu wróbelek być może opowiada jakąś relaksującą historyjkę... Jest kuna wypatrująca kolejnych roślinek do schowania w plecaku. A ten uśmiechnięty borsuk? On ma chusteczkę na szyi! Może to leśny podróżnik, który akurat teraz odpoczywa? Są dwa sympatyczne jeżyki, jeden ma kwiatek na łebku a drugi znalazł jabłuszko i chyba nie chce się z nikim nim podzielić... Wiewiórka liczy orzeszki w koszyku a zajączek rozmawia z motylkiem o jakiś bardzo interesujących sprawach...

Tapety przygotowujemy na podkładzie flizelinowym, powstałym z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. W dużym uproszczeniu chodzi o to, by Wasza przestrzeń była estetyczna, wytrzymała i dawała się zmywać, bo jako rodzice bardzo dobrze Cię rozumiemy i przewidujemy co też ciekawego i twórczego może się wydarzyć ;)

Woodland w wersji tapetowej proponuje dużą ilość dodatków, więcej motylków, grzybków i większe urozmaicenie roślinek. Jeśli jednak masz ochotę stworzyć swoją kompozycję to przygotowaliśmy zestawy naklejek z podobnym wzorem z mniejszą ilością elementów, ale gwarantujących niemniejszą ilość świetnej zabawy!

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się  jak zrobić to poprawnie:

IMG_0018.png

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnic się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

576 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla maluszka
Dla rodzeństwa
Dla starszaka
Dziewczęca
Leśne wzory
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.