• Dziecięca tapeta z bajkowym leśnym motywem
  • Tapeta z leśnymi zwierzętami i drzewami, kreatywna dekoracja do pokoju malucha
  • Kup tapetę z leśnym motywem w naszym sklepie internetowym
Dziecięca tapeta z bajkowym leśnym motywem
Dziecięca tapeta z bajkowym leśnym motywem

WOODLAND BIG -Tapeta dziecięca z leśnym motywem

159,00 zł
159,00 zł

Duże leśne zwierzętaka w otoczeniu rośliny na lekko szarozielonym tle, aby zobaczyć rozwiązanie do pokoju dziecka zafascynowanego lasem i kochającego jego użytkowników.

Ilość

Sposoby płatności

Tapeta od pokoleń cechuje się powtarzalnością wzoru. W ofercie Malumi Woodland jest podobnie, tylko wyszliśmy poza schemat drobnych motyw i stworzyliśmy coś naprawdę BIG! Dziecięca wyobraźnia jest ogromna i na takich też towarzyszy zabaw zasługuje!

Przyszłych bohaterów Waszego dziecięcego pokoju namalowała akwarelami uzdolniona Ewa Mąka łącząc przyjemne ale realistyczne barwy ze znanymi z bajek cechami, jakie zwykle nadaje się zwierzętom. Widzisz więc liska-marzyciela, któremu wróbelek być może opowiada jakąś relaksującą historyjkę... Jest kuna wypatrująca kolejnych roślinek do schowania w plecaku. A ten uśmiechnięty borsuk? On ma chusteczkę na szyi! Może to leśny podróżnik, który akurat teraz odpoczywa? Są dwa sympatyczne jeżyki, jeden ma kwiatek na łebku a drugi znalazł jabłuszko i chyba nie chce się z nikim nim podzielić... Wiewiórka liczy orzeszki w koszyku a zajączek rozmawia z motylkiem o jakiś bardzo interesujących sprawach...

Tapety przygotowujemy na podkładzie flizelinowym, powstałym z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. W dużym uproszczeniu chodzi o to, by Wasza przestrzeń była estetyczna, wytrzymała i dawała się zmywać, bo jako rodzice bardzo dobrze Cię rozumiemy i przewidujemy co też ciekawego i twórczego może się wydarzyć ;)

Woodland w wersji tapetowej proponuje dużą ilość dodatków, więcej motylków, grzybków i większe urozmaicenie roślinek. Jeśli jednak masz ochotę stworzyć swoją kompozycję to przygotowaliśmy zestawy naklejek z podobnym wzorem z mniejszą ilością elementów, ale gwarantujących niemniejszą ilość świetnej zabawy!

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

488 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Maluszek
Starszak
Motywy
Leśne wzory
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Miętowy i Zielony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria