WILD ROSES

155,00 zł
155,00 zł

Klasyczna tapeta w róże na jednolitym nowoczesnym tle to nasza propozycja do pokoju księżniczki, przyszłej ogrodniczki lub pokoju nastolatki. Malowany wzór spełnia wszystkie oczekiwania estetyczne i praktyczne...

Ilość

Sposoby płatności

Gdy słyszysz tapeta to w tradycyjnym stylu kojarzy się ona z powtarzalnym wzorem. Do tej klasyki odwołujemy się w paternie (wzorze) WILD ROSES. Piękne dzikie róże w pełni rozkwitu pąków malowane akwarelami przez artystkę to ilustracja romantycznych dusz wielbicieli klasyki z nutką nowoczesności. Wykorzystasz go np. w sypialni dziecka w stylu retro (naszym ulubionym) lub w miejscu przeznaczonym na kosmetyki młodej damy.

Nie musisz nawet tapetować całej ściany - wystarczy pas. Możliwości jest wiele i jakkolwiek ich nie wykorzystasz, otrzymujesz od nas tapetę:

- na podkładzie flizelinowym z celulozy, spoiwa lateksowego i włókniny poliestrowej,

- docięta indywidualnie do wymiarów jakie podasz, łącznie z nietypowymi wnętrzami - skosami,

- łatwą do utrzymania w czystości i zarazem trwałą,

- drukowaną wielkoformatowo z użyciem certyfikowanych i atestowanych materiałów oraz pigmentów.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

526 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Maluszek
Nastolatek
Starszak
Motywy
Kwiatowe wzory
Kolor
Różowy i Czerwony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria