WILD ROSES

101,63 zł

Klasyczna tapeta w róże na jednolitym nowoczesnym tle to nasza propozycja do pokoju księżniczki, przyszłej ogrodniczki lub pokoju nastolatki. Malowany wzór spełnia wszystkie oczekiwania estetyczne i praktyczne...

Ilość

Sposoby płatności

W dniach 23.08-07.09 przebywamy na urlopie. 

ZAMÓWIENIA Z TERMINEM REALIZACJI PRZED URLOPEM PRZYJMUJEMY DO 15.08.
Zamówienia złożone w terminie 16.08-07.09 będą miały termin realizacji wydłużony do 20 dni roboczych. 
W tym terminie nie realizujemy zamówień EKSPRES. 

 

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Gdy słyszysz tapeta to w tradycyjnym stylu kojarzy się ona z powtarzalnym wzorem. Do tej klasyki odwołujemy się w paternie (wzorze) WILD ROSES. Piękne dzikie róże w pełni rozkwitu pąków malowane akwarelami przez artystkę to ilustracja romantycznych dusz wielbicieli klasyki z nutką nowoczesności. Wykorzystasz go np. w sypialni dziecka w stylu retro (naszym ulubionym) lub w miejscu przeznaczonym na kosmetyki młodej damy.

Nie musisz nawet tapetować całej ściany - wystarczy pas. Możliwości jest wiele i jakkolwiek ich nie wykorzystasz, otrzymujesz od nas tapetę:

- na podkładzie flizelinowym z celulozy, spoiwa lateksowego i włókniny poliestrowej,

- docięta indywidualnie do wymiarów jakie podasz, łącznie z nietypowymi wnętrzami - skosami,

- łatwą do utrzymania w czystości i zarazem trwałą,

- drukowaną wielkoformatowo z użyciem certyfikowanych i atestowanych materiałów oraz pigmentów.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się  jak zrobić to poprawnie:

IMG_0018.png

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnic się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

583 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dla maluszka
Dla nastolatka
Dla starszaka
Dziewczęca
Kwiatowe wzory
Tapeta
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.