• Dziecięca tapeta z uroczymi jednorożcami
  • Kolorowa tapeta z motywem bajkowych jednorożców
  • tapeta z kolorowymi jednorożcami i gwiazdkami
  • tapeta w jednorożce sklep internetowy
  • tapeta w jednorożce malumi
Dziecięca tapeta z uroczymi jednorożcami
Dziecięca tapeta z uroczymi jednorożcami

UNICORNS - grey - tapeta w jednorożce

159,00 zł
159,00 zł

Szukasz kompromisu między marzeniem dziecka o jednorożcu w pokoju a tęczowa kolorystyką, która zwykle mu towarzyszy. W Malumi proponujemy złoty środek. Tapeta Unicorns to coś dla pociechy i rodzica...

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ UNICORNS GRAY

Spójrz, jakie radosne jednorożce! Skaczą i biegają wśród kwiatów. To konie o idealnych proporcjach z magicznymi rogami na głowie. Wydaje się, że nie są tak magiczne, jak w bajkach, ale przecież gdzieś muszą potańczyć w miłym otoczeniu. Towarzystwo dziecka z pewnością się tu sprawdzi i razem wymyślą tyle zabaw, ile tylko się da!

Rozmawiając z rodzicami bardzo często słyszeliśmy, że nie ma problemu, by jednorożec znalazł się na ścianie pokoju, jednak specyficzna kolorystyka czasem męczy i przytłacza. Zamiast tęczy mamy kwiaty. Powstał prawdziwie dziewczęcy wzór, który może towarzyszyć nowoczesnej stylistyce dziecięcych wnętrz. Jest lekko, harmonijnie, ale pogodnie.

W Malumi jako rodzice dbamy o dobór ekologicznych, certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów, z pomocą których powstaje tapeta. Flizelinowy podkład umożliwia utrzymanie ściany w czystości i zapewnia trwałość. W naszej małej manufakturze każdym zamówieniem zajmujemy się osobiście, dając gwarancję idealnego dopasowania wzoru i rozmiaru.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

418 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Magiczne wzory
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Szary i Czarny
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria