Tapeta w jednorożce - UNICORNS kolor 'ivory'

139,00 zł
139,00 zł

Szukasz kompromisu między marzeniem dziecka o jednorożcu w pokoju a tęczowa kolorystyką, która zwykle mu towarzyszy. W Malumi proponujemy złoty środek. Tapeta Unicorns to jednorożce w kolorze ivory, cos dla pociechy i rodzica...

Ilość

Sposoby płatności

Spójrz, jakie radosne jednorożce! Skaczą i biegają wśród kwiatów. To konie o idealnych proporcjach z magicznymi rogami na głowie. Wydaje się, że nie są tak magiczne, jak w bajkach, ale przecież gdzieś muszą potańczyć w miłym otoczeniu. Towarzystwo dziecka z pewnością się tu sprawdzi i razem wymyślą tyle zabaw, ile tylko się da!

Rozmawiając z rodzicami bardzo często słyszeliśmy, że nie ma problemu, by jednorożec znalazł się na ścianie pokoju, jednak specyficzna kolorystyka czasem męczy i przytłacza. Kolor ivory jest neutralny. Zamiast tęczy mamy kwiaty. Powstał prawdziwie dziewczęcy wzór, który może towarzyszyć nowoczesnej stylistyce dziecięcych wnętrz. Jest lekko, harmonijnie, ale pogodnie.

W Malumi jako rodzice dbamy o dobór ekologicznych, certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów, z pomocą których powstaje tapeta. Fizelinowy podkład umożliwia utrzymanie ściany w czystości i zapewnia trwałość. W naszej małej manufakturze każdym zamówieniem zajmujemy się osobiście, dając gwarancję idealnego dopasowania wzoru i rozmiaru.

Black Friday Weekend 25-28.11
TERMIN REALIZACJI DLA ZAMÓWIEŃ PROMOCYJNYCH TO 20 DNI ROBOCZYCH. PROMOCJA OBEJMUJE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE I OPŁACONE W TRAKCIE JEJ TRWANIA.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

239 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dla starszaka
Dziewczęca
Kwiatowe wzory
Magiczne wzory
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.