Tapeta w jednorożce- UNICORNS kolor 'ivory'

110,00 zł

Szukasz kompromisu między marzeniem dziecka o jednorożcu w pokoju a tęczowa kolorystyką, która zwykle mu towarzyszy. W Malumi proponujemy złoty środek. Tapeta Unicorns to jednorożce w kolorze ivory, cos dla pociechy i rodzica...

Ilość

Sposoby płatności

Spójrz, jakie radosne jednorożce! Skaczą i biegają wśród kwiatów. To konie o idealnych proporcjach z magicznymi rogami na głowie. Wydaje się, że nie są tak magiczne, jak w bajkach, ale przecież gdzieś muszą potańczyć w miłym otoczeniu. Towarzystwo dziecka z pewnością się tu sprawdzi i razem wymyślą tyle zabaw, ile tylko się da!

Rozmawiając z rodzicami bardzo często słyszeliśmy, że nie ma problemu, by jednorożec znalazł się na ścianie pokoju, jednak specyficzna kolorystyka czasem męczy i przytłacza. Kolor ivory jest neutralny. Zamiast tęczy mamy kwiaty. Powstał prawdziwie dziewczęcy wzór, który może towarzyszyć nowoczesnej stylistyce dziecięcych wnętrz. Jest lekko, harmonijnie, ale pogodnie.

W Malumi jako rodzice dbamy o dobór ekologicznych, certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów, z pomocą których powstaje tapeta. Fizelinowy podkład umożliwia utrzymanie ściany w czystości i zapewnia trwałość. W naszej małej manufakturze każdym zamówieniem zajmujemy się osobiście, dając gwarancję idealnego dopasowania wzoru i rozmiaru.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapety z tradycyjnie powtarzalnymi wzorami nie są przygotowywane do akceptacji. Ucinamy je według podanego przez Ciebie wymiaru, który obliczysz w następujący sposób:

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

196 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Kwiatowe wzory
Magiczne wzory
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami