SUMMER VIBES - retro beige

159,00 zł
159,00 zł
Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ SUMER VIBES RETRO

Deski surfingowe, palmy, wieża ratowników, widok na ocean, samochód dla wakacyjnych podróżników i swobodny ciekawy styl. To wszystko ma tapeta SUMMER VIBES utrzymana w nowoczesnej retro stylistyce. Swój wkład w powstanie tapety ma instagramerka Marta Mielczarska a inspiracją był styl życia rodziny oraz pogodne usposobienie córki Blanki.

Jeśli interesujesz się wychowaniem dziecka w duchu Montessori, to propozycje Malumi pozostawiają w dolnej części motywy, których zasłonięcie nie zmienia klimatu całego obrazu. Możesz spokojnie korzystać ze współczesnych wskazówek, powracającej mody na drewniane zabawki, układać dziecku wszystko w zasięgu rąk.

Wzór dopasujemy do wielkości Twojej ściany. Materiał, na którym drukujemy wakacyjny motyw ekologicznymi pigmentami, jest bezpieczny a jednocześnie trwały. Tapetę położysz na ścianie zgodnie z tradycyjnymi metodami.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

332 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Ambasadorki
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dziewczęca
Motywy
Samochody i maszyny
Kolor
Beżowy i Brązowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria