• Kolorowa tapeta z motywem wiosennych kwiatów
  • Kup wiosenną tapetę do pokoju
  • Tapeta dziewczęca z wiosennymi wzorami
Kolorowa tapeta z motywem wiosennych kwiatów
Kolorowa tapeta z motywem wiosennych kwiatów

SPRING IS COMING - rose - wiosenna tapeta do pokoju córki

159,00 zł
159,00 zł

Tapeta do pokoju córki w wiosennym klimacie, kiedy ptaki szukają swojego towarzystwa a kwiaty rozkwitają z pierwszych pąków. Subtelna kolorystycznie, ale dynamiczna we wzorze, jak wiosną i przez cały rok w Waszym domu!

Ilość

Sposoby płatności

Wiosenne kwiaty, listki, pączki i ptaki na tle najbardziej optymistycznego koloru ze wszystkich barw - różowego. Odcień o małej intensywności wprowadza harmonię, podkreśla obecność kobiecego pierwiastka w otoczeniu (nawet jeśli jest to kilkuletnia dama). Pełna życia a zarazem zbilansowana kolorystycznie przestrzeń bardzo dobrze współgra z dziecięcym temperamentem, czy wewnętrznym spokojem ducha młodej kobiety. To ciekawa propozycja tapety do sypialni.

W Malumi cenimy jakość i jako rodzice drukujemy na trwałym podkładzie flizelinowym z wykorzystaniem tylko i wyłącznie bezpiecznych atestowanych pigmentów. Pociechy dużo czasu spędzają w swoich pokojach, dlatego chcemy zaoferować Ci to, co najlepsze. Patern (wzór) malowany specjalnie dla nas przez ilustratorkę. Tapeta docinana zgodnie ze wskazanymi przez Ciebie wymiarami. To wszystko decyduje o estetyce i komforcie przebywania w aranżowanym pokoju.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

992 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Kwiatowe wzory
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Różowy i Czerwony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria