SPRING IS COMING Mint - tapeta dla dzieci i młodzieży

139,00 zł
139,00 zł

Tapeta do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego w modnym kolorze miętowym wprowadzi do wnętrza powiew radosnego delikatnego życia, jak wiosna... Zmywalna, trwała, może być dobrą inwestycją na lata!

Ilość

Sposoby płatności

Tapety wracają w coraz to nowych odsłonach do wnętrz! Wzór SPRING IS COMING powstał w pracowni artystki by zaoferować Ci coś delikatnego a jednak wzorzystego, by ożywić monokolorystyczne wnętrze zachowując balans barw, lub stonować intensywniejsze odcienie np. mebli czy zabudowy. To propozycja idealna do sypialni. Współcześnie wykorzystywana najczęściej na jednej ze ścian lub jako tło dla wydzielonej strefy w pokoju.

Tapeta dla dzieci i młodzieży, bo wybierzesz go wraz z kilkuletnią dziewczynką, która będzie wyrastać obok niej, zmieniając się i zmieniając wyposażenie a ściana z tapetą cały czas tam będzie. Dlaczego?

W Malumi ilustratorki malują wzory ponadczasowe, czerpiące z klasyki, od której moda lubi wracać. Kwiaty, ptaki w kobiecym wnętrzu są aktualne przez całe życie. Tapetę drukujemy na podkładzie flizelinowym wysokiej jakości, produkowanym ze spoiwa lateksowego, celulozy i włókniny poliestrowej. Dzięki temu zyskasz powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości a zarazem trwałą, na lata.

Black Friday Weekend 25-28.11
TERMIN REALIZACJI DLA ZAMÓWIEŃ PROMOCYJNYCH TO 20 DNI ROBOCZYCH. PROMOCJA OBEJMUJE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE I OPŁACONE W TRAKCIE JEJ TRWANIA.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

616 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dla maluszka
Dla nastolatka
Dla starszaka
Dziewczęca
Kwiatowe wzory
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.