• Kolorowa tapeta dla dzieci z motywem statku pirackiego
 • Tapeta w pokoju dziecięcym przedstawiająca piracki statek
 • Wzorzysta tapeta z rysunkami pirackich statków
 • Tapeta z bajkowym statkiem pirackim
 • Wesoła tapeta dla dzieci z ilustracją statku pirackiego i morza przygód
 • Dziecięca tapeta z kolorowymi statkami pirackimi
 • Kup bajkową tapetę piracką
 • Tapeta piraci dla dzieci - promocja
 • Tapeta piraci, idealna do pokoju
 • Promocja: kolorowa tapeta piracka
 • Bajkowa tapeta z pirackim statkiem
 • tapeta dla dzieci do pokoju skarb piratów
 • tapeta wieloryb
Kolorowa tapeta dla dzieci z motywem statku pirackiego
Kolorowa tapeta dla dzieci z motywem statku pirackiego

SKARB PIRATÓW - tapeta dla dzieci ze statkiem pirackim

159,00 zł
159,00 zł

Piotruś Pan, Pippi Pończoszanka, czy Scooby Doo to tylko kilku bohaterów filmów i bajek dla dzieci, którzy mieli do czynienia z piratami... A Twoje dziecko chciałoby przeżyć przygodę na morzu i spotkać rozbójników z zasłoniętym jednym okiem, albo znaleźć ukryty skarb?

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ SKARB PIRATÓW

Możesz pobudzić wyobraźnię pociechy dzięki jednej z naszych propozycji! Mamy w ofercie tapetę dla dziecka z pełną ciekawych szczegółów scenką, jak z bajki o piratach! Dynamiczny obraz ze statkiem, wielkimi falami, morskimi stworzeniami z pewnością będzie wielką atrakcją dziecięcego pokoju! Czy rozpoznacie wszystkie zwierzęta? Chwycicie za wielki ster okrętu? Policzycie ile monet jest w zatopionej skrzyni? Czy kotwica dobrze zaczepi się na dnie? Kto ukrywa się w rafie koralowej i między wodorostami? Ilu piratów jest na statku i co robią?

To niesamowite jak fantastyczną przygodę można przeżyć we własnym domu, z rówieśnikami, z rodzeństwem, z rodzicami. Piękna i wytrzymała tapeta dziecięca jest w zasięgu Twojej ręki! Wydrukowana na nowoczesnej maszynie w rozmiarze dopasowanym do Twojej ściany, z użyciem bezpiecznych pigmentów i certyfikowanego materiału.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

750 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Morskie wzory
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Beżowy i Brązowy
Niebieski i Granatowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria