ROSE GARDEN - tapeta dziecięca w wielkie kwiaty

139,00 zł
139,00 zł

Kwiaty to wzór ponadczasowy. Tapeta dziecięca w wielkie róże to znacznie powiększony efektowny motyw roślinny, który sprawi że mała marzycielka poczuje się jak motylek na łące. Efekt WOW dl rodzica i rozmarzony wzrok dziecka, jest coś lepszego?

Ilość

Sposoby płatności

Tapeta dziecięca ROSE GARDEN to zeskalowane olbrzymie kwiatostany dzikiej róży. Pastelowa tonacja, jasnoróżowe pociągnięcia pędzla z akwarelą dodadzą wnętrzu uroku. To typowo dziecięca tapeta. Wzór jest namalowany przez polską ilustratorkę Magdalenę Kowalewską. Jego akwarelowy charakter podkreślony jest przez liczne chlapnięcia pędzla i typowe dla tego stylu malarskiego rozmycia i zacieki. Między wielkimi kwiatami zauważysz zajączka a na gałązce przysiadł kolorowy ptaszek, podczas gdy inne wesoło latają. Jest i wiewiórka przeskakująca na nowe miejsce. Harmonijny zestaw kolorów działa kojąco na oczy. Ruch zwierzątek na tapecie dodaje dynami całemu wnętrzu. Piękne odwzorowanie natury robi wrażenie.

Na efekt WOW tapet Malumi składa się nie tylko estetyczny, stylizowany wzór bazujący na dziecięcej fantazji. Dbamy o jakość materiałów, na których drukujemy. Wybraliśmy podkład flizelinowy z celulozy, włókniny poliestrowej i spoiwa lateksowego. Dzięki temu masz zapewnioną trwałość i łatwość czyszczenia tapety. Ponadto wydruk powstaje z użyciem certyfikowanych bezpiecznych pigmentów. Jesteśmy rodzicami, znamy Twoje potrzeby i obawy. Zachęcamy do zakupu, bo to trafione rozwiązanie!

Black Friday Weekend 25-28.11
TERMIN REALIZACJI DLA ZAMÓWIEŃ PROMOCYJNYCH TO 20 DNI ROBOCZYCH. PROMOCJA OBEJMUJE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE I OPŁACONE W TRAKCIE JEJ TRWANIA.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

907 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dla maluszka
Dla starszaka
Dziewczęca
Kwiatowe wzory
Magiczne wzory
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.