• Kolorowa tapeta dla dzieci z postacią myszki podróżniczki
  • Wesoła tapeta z motywem przygód myszki podróżniczki
  • Stwórz magiczną atmosferę w pokoju dziecka z tapetą przedstawiającą myszkę podróżniczkę.
  • Odkryj tapetę z myszką podróżniczką
  • Tapeta z myszką podróżniczką
  • Tapeta dla dziewczynki z myszką podróżniczką
  • Kup tapetę z myszką podróżniczką i zainspiruj swoje dziecko do przygód
Kolorowa tapeta dla dzieci z postacią myszki podróżniczki
Kolorowa tapeta dla dzieci z postacią myszki podróżniczki

MYSZKI PODRÓŻNICZKI - kolekcja 'Vintage Mouse'

159,00 zł
159,00 zł

W serii VINTAGE MOUSE Malumi znajdziesz tapety dziecięce przedstawiające myszki namalowane akwarelami w gamie barw retro. Na niniejszym wzorze myszki podróżują na różne sposoby i w różnych kierunkach.

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ MYSZKI PODRÓŻNICZKI

Jak sama nazwa mówi - bohaterki i bohaterowie podróżują. Jeden z gryzoni leci balonem i kontroluje wysokość przelotu. Pani mysz upewnia się, którą drogę wybrać. Jest też rowerzysta i wędrujący z plecakiem mysi młodzieniec. Mama z pociechą rozmawiają o podróży do Paryża, bo mają na nią bilety.

Podróżniczą wartość podkreśla róża wiatrów oraz stylizowana odzież myszek, mogąca kojarzyć się z czasami opisanymi przez Julesa Verna w 80 dniach dookoła świata. Dzieci dowiadują się dzięki tapecie o tym, jak można było kiedyś pokonywać odległości. Pociechy zainteresowane wycieczkami z pewnością zainspirują się do pomysłowych zabaw i nabiorą chęci do poznawania świata.

W Malumi jako rodzice dbamy o dobór ekologicznych, certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów, z pomocą których powstaje tapeta. Flizelinowy podkład umożliwia utrzymanie ściany w czystości i zapewnia trwałość. Każdym zamówieniem zajmujemy się osobiście, dając gwarancję idealnego dopasowania wzoru i rozmiaru.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

9202 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Mapy
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Beżowy i Brązowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria