MAGICAL GARDEN - tapeta w kwiaty

149,00 zł
149,00 zł

Magiczny - tak można jednym słowem określić charakter, jaki nada kolorowy ogród na jasnej tapecie wnętrzu pokoju dziecięcego. Ciekawa kolorystyka kwiatów wyróżnia je wśród innych roślinnych wzorów.

Ilość

Sposoby płatności

Kolory, jakie mają poszczególne gatunki roślin to granat, róż, fiolet, brąz, wszystkie o łagodnym nasyceniu, idealnie komponującym się z wyposażeniem dziecięcego pokoju. Tapeta dla noworodka, małej dziewczynki i nastolatki. Będzie efektownym i eleganckim elementem aranżacji pasującym do każdego stylu wnętrza. Możesz nią odmienić całą ścianę lub wykorzystać do podkreślenia stref np. przeznaczonych zabawie lub przy kąciku garderobianym.

Kwiatową dekorację ściany drukujemy dla Ciebie na wysokiej jakości trwałym podkładzie flizelinowym produkowanym z celulozy, włókniny poliestrowej i spoiwa lateksowego. Używamy tylko certyfikowanych pigmentów. Kolory i ogród to domena najcieplejszych pór roku. Możesz je zachować w pokoju dziecka na cały rok!

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

596 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Nastolatek
Starszak
Motywy
Kwiatowe wzory
Kolor
Beżowy i Brązowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria