• Pełna życia tapeta do pokoju dziecka, ukazująca sceny z dżungli
  • Kolorowa tapeta przedstawiająca bujną dżunglę pełną egzotycznych zwierząt
Pełna życia tapeta do pokoju dziecka, ukazująca sceny z dżungli
Pełna życia tapeta do pokoju dziecka, ukazująca sceny z dżungli

JUNGLE - warm - tapeta dżungla do pokoju dziecka

159,00 zł
159,00 zł

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ JUNGLE WARM

Słoń, małpy, tukany, papugi, leniwiec, żyrafa, jaguar w otoczeniu tropikalnego zielonego lasu to idealna sceneria do pokoju aktywnego dziecka. Jeśli planujesz zainstalowanie dziecku w pokoju małpiego gaju, drabinki, liny albo huśtawki, to tapeta dziecięca JUNGLE podkreśli klimat i zachęci do zabawy. Twoja pociecha zyska szansę na zabawę rodem z Księgi Dżungli, Jumanji i innych historii dziejących się na dzikich i egzotycznych terenach.

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego korzystamy z bezpiecznych dla zdrowia atestowanych materiałów wysokiej jakości i trwałości. Cnimy sobie indywidualne podejście, dlatego możesz zamówić u nas tapetę uwzględniającą skosy w pomieszczeniu, czy wybrany fragment obrazu.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

9445 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Maluszek
Starszak
Motywy
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Miętowy i Zielony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria