• tapeta w stylu boho do dziewczęcego pokoju
  • Dziewczęca tapeta w stylu boho z delikatnymi, kwiatowymi motywami
  • Ożyw pokój swojej córki tapetą w stylu boho
  • kup teraz online, idealna do stylowego pokoju dziewczęcego
  • Tapeta w stylu boho z unikalnymi wzorami
  • Tapeta do pokoju w stylu boho z unikalnymi wzorami
  • Tapeta do pokoju dziecka w stylu boho z unikalnymi wzorami
tapeta w stylu boho do dziewczęcego pokoju
tapeta w stylu boho do dziewczęcego pokoju

GARDEN OF MEMORIES - tapeta w stylu boho do dziewczęcego pokoju

159,00 zł
159,00 zł

Cudowna sceneria ogrodu jest tym, co pozwala odpocząć, rozmarzyć się. Przenieśliśmy kwiecisty wzór na tapetę po to, by w Twojej aranżacji zagościł ten niespotykany nigdzie indziej klimat!

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ GARDEN OF MEMORIES

Ciepła kolorystyka malowanych akwarelą kwiatów jest idealna na ścianę przy łóżku, pięknie ozdobi strefę przeznaczoną do odpoczynku. Brązowe i czerwone kwiaty w gaszonych odcieniach i zielone listki to harmonijna kompozycja dla nastolatki-romantyczki, dla dziewczynki uwielbiającej spędzać czas w ogrodzie. Oparta na klasycznym powtarzalnym tapetowym wzorze w nowoczesnej graficznej formie namalowanych akwarelą kwiatostanów. Polecamy uzupełnienie tapetą GARDEN OF MEMORIES aranżacji w stylu retro, górnej części ściany nad lamperią, nad wysokimi cokołami przyściennymi. Możesz też wykorzystać jeden pas tapety.

Po zakupie i indywidualnym określeniu wymiarów, otrzymujesz wydrukowany dla Ciebie wzór na trwałym podkładzie flizelinowym z celulozy, włókniny poliestrowej i spoiwa lateksowego. Używamy bezpiecznych certyfikowanych pigmentów. 

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

964 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Maluszek
Nastolatek
Starszak
Motywy
Kwiatowe wzory
Kolor
Beżowy i Brązowy
Różowy i Czerwony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria