FOREST FAIRIES  - magiczna tapeta dla dziewczynki

110,00 zł

Czy jest na świecie dziewczynka, która nie marzyła o czarowaniu? A gdyby tak zamieszkać wśród wróżek? Tapeta dla dziewczynki z namalowanymi kwiatami i elfami poleca się do pokoju!

Ilość

Sposoby płatności

W Malumi specjalizujemy się w przenoszeniu dziecięcych fantazji na obraz malowany akwarelami. Nasza utalentowana artystka składa swój autorski projekt po czym według indywidualnych zamówień drukujemy go w wielkim formacie, który tradycyjnymi metodami i metrowymi rolkami możesz położyć na wybranej ścianie. Czy to nie brzmi magicznie? A jak wygląda!

Uskrzydlone postacie pląsają między malwami i innymi polnymi roślinami, które w pełnym rozkwicie oczarowują podobnie, jak różdżka. Typowo dziewczęca kolorystyka podkreśla osobowość małej lokatorki a odwzorowanie szczegółów zachwyci niejedna mamę i rówieśniczkę córki. 

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapety z tradycyjnie powtarzalnymi wzorami nie są przygotowywane do akceptacji. Ucinamy je według podanego przez Ciebie wymiaru, który obliczysz w następujący sposób:

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

253 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Leśne wzory
Magiczne wzory
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami