• tapeta z motywem mapy świata dla dzieci sklep internetowy
  • Edukacyjna tapeta z motywem mapy świata dla dzieci
  • Kolorowa tapeta dziecięca z ilustrowaną mapą świata
  • tapeta z motywem mapy świata dla dzieci
  • Kup edukacyjną tapetę z mapą świata
  • kolorowa tapeta mapy świata dla dzieci
  • dziecięca tapeta z mapą świata i zwierzętami
  • barwna tapeta z mapą świata dla dzieci
  • tapeta do nauki geografii dla dzieci
  • wesoła tapeta z mapą świata dla dzieci Malumi
tapeta z motywem mapy świata dla dzieci sklep internetowy
tapeta z motywem mapy świata dla dzieci sklep internetowy

MAPS - dark blue - tapeta z motywem mapy świata dla dzieci

159,00 zł
159,00 zł

Twoje dziecko interesuje się geografią, lubi zwierzęta, chce zwiedzać świat? Pokaż mu jak wielka jest ziemia i ile ciekawych stworzeń na niej mieszka. Zaaranżuj pokój dziecięcy z wielką mapą!

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ MAPS DARK BLUE

Niczego podobnego nie spotkasz w przedszkolnej, czy szkolnej sali. To element wystroju  przekraczający wyobraźnię a zarazem edukujący! We właściwych miejscach mieszka kilkadziesiąt popularnych gatunków zwierząt. Jest lew, żyrafa, zebra, hipopotam, pingwin, orka, kozica, słoń i wiele innych. Są one bohaterami wielu lekcji o przyrodzie, goszczą w atlasach świata, prowokują zadawanie pytań i urozmaicają czas spędzany w pokoju. 

Graficznie dążyliśmy do charakterystycznego dla naszej marki stylu retro, kojarzącego się ze starymi mapami podróżników i odkrywców, dzięki którym możemy teraz tworzyć tak wiele ciekawych projektów.

Drukujemy w wielkim formacie tapety na wymiar do pokoju dziecięcego. Z technicznego punktu widzenia, tapeta to podkład fizelinowy, powstały z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy lateksowego spoiwa. Choć brzmi skomplikowanie, montuje się ją na ścianę z pomocą standardowych czynności i narzędzi, jak przy kładzeniu tradycyjnych tapet.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

8768 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Mapy
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Niebieski i Granatowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria