• -7,00 zł

DARK BLUE MAPS - tapeta z motywem mapy świata dla dzieci

125,00 zł 118,00 zł

Twoje dziecko interesuje się geografią, lubi zwierzęta, chce zwiedzać świat? Pokaż mu jak wielka jest ziemia i ile ciekawych stworzeń na niej mieszka. Zaaranżuj pokój dziecięcy z wielką mapą!

Ilość

Sposoby płatności

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.
Termin realizacji zamówień złożonych w okresie 26 maja do 1 czerwca jest wydłużony do 15 DNI ROBOCZYCH.

Niczego podobnego nie spotkasz w przedszkolnej, czy szkolnej sali. To element wystroju  przekraczający wyobraźnię a zarazem edukujący! We właściwych miejscach mieszka kilkadziesiąt popularnych gatunków zwierząt. Jest lew, żyrafa, zebra, hipopotam, pingwin, orka, kozica, słoń i wiele innych. Są one bohaterami wielu lekcji o przyrodzie, goszczą w atlasach świata, prowokują zadawanie pytań i urozmaicają czas spędzany w pokoju. 

Graficznie dążyliśmy do charakterystycznego dla naszej marki stylu retro, kojarzącego się ze starymi mapami podróżników i odkrywców, dzięki którym możemy teraz tworzyć tak wiele ciekawych projektów.

Drukujemy w wielkim formacie tapety na wymiar do pokoju dziecięcego. Z technicznego punktu widzenia, tapeta to podkład fizelinowy, powstały z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy lateksowego spoiwa. Choć brzmi skomplikowanie, montuje się ją na ścianę z pomocą standardowych czynności i narzędzi, jak przy kładzeniu tradycyjnych tapet.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się  jak zrobić to poprawnie:

IMG_0018.png

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnic się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu.

Dodatkowe informacje

850 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dla starszaka
Mapy
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria