MAPS blue - niebieska tapeta mapa do pokoju dziecka

110,00 zł

Tapeta mapa świata ze wszystkimi kontynentami i oceanami zamieszkana przez pięknie namalowane zwierzęta to jeden z najciekawszych pomysłów aranżacyjnych do dziecięcego pokoju!

Ilość

Sposoby płatności

Niebieska pudrowa kolorystyka, retro styl kojarzący się ze wzorami Malumi, ogrom zwierząt odwzorowanych pod względem proporcji i kolorów. To wszystko tapeta mapa polecana do pokoju dziecka lub do sali zabaw, sali przedszkolnej. To piękna i praktyczna lekcja geografii.

Widzisz wszystkie kontynenty, oceany oraz kilkadziesiąt gatunków zwierząt w miejscach, skąd pochodzą. Jest krokodyl, lis, zając, ośmiornica, żółw, lemur, owca, papuga i inne. Mapa na tapecie jest alternatywą dla popularnych map podkładek na biurko, czy kupowanych map wiszących wzorem klasycznej sali lekcyjnej.

Niebieska tapeta mapa do pokoju dziecka drukowana jest na podkładzie fizelinowym z użyciem atestowanych pigmentów. Jako rodzice, dobrze znający pomysłowość i przygody dzieci, oferujemy produkt trwały, łatwy do utrzymania w czystości i bezpieczny dla zdrowia pociechy. Jednocześnie graficznie dbamy o to, by nasze wielkie obrazy były atrakcyjne dla dorosłego oka.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapeta-mapa Malumi to świetny pomysł edukacyjny do pokoju. Jest odwzorowaniem map używanych w szkołach, dlatego graficznie kontynenty będą zawsze w całości i odpowiednich proporcjach. By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

228 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Mapy
Tapeta
Wzory ze zwierzątkami