• Tapeta w pokoju dziecka z ilustracją mapy świata
  • Dekoracyjna tapeta dla dziecka
  • Tapeta w pokoju dziecka z niebieską mapą, wzbogacająca przestrzeń edukacyjną.
  • Edukacyjna niebieska tapeta z mapą dla dzieci, idealna do nauki geografii.
  • kup niebieska tapeta mapa do pokoju dziecka

MAPS - blue - niebieska tapeta mapa do pokoju dziecka

159,00 zł
159,00 zł

Tapeta mapa świata ze wszystkimi kontynentami i oceanami zamieszkana przez pięknie namalowane zwierzęta to jeden z najciekawszych pomysłów aranżacyjnych do dziecięcego pokoju!

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ MAPS BLUE

Niebieska pudrowa kolorystyka, retro styl kojarzący się ze wzorami Malumi, ogrom zwierząt odwzorowanych pod względem proporcji i kolorów. To wszystko tapeta mapa polecana do pokoju dziecka lub do sali zabaw, sali przedszkolnej. To piękna i praktyczna lekcja geografii.

Widzisz wszystkie kontynenty, oceany oraz kilkadziesiąt gatunków zwierząt w miejscach, skąd pochodzą. Jest krokodyl, lis, zając, ośmiornica, żółw, lemur, owca, papuga i inne. Mapa na tapecie jest alternatywą dla popularnych map podkładek na biurko, czy kupowanych map wiszących wzorem klasycznej sali lekcyjnej.

Niebieska tapeta mapa do pokoju dziecka drukowana jest na podkładzie fizelinowym z użyciem atestowanych pigmentów. Jako rodzice, dobrze znający pomysłowość i przygody dzieci, oferujemy produkt trwały, łatwy do utrzymania w czystości i bezpieczny dla zdrowia pociechy. Jednocześnie graficznie dbamy o to, by nasze wielkie obrazy były atrakcyjne dla dorosłego oka.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

9024 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Mapy
Wzory ze zwierzątkami
Kolor
Niebieski i Granatowy
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria