BALLERINAS- tapeta w baletnice

125,00 zł
Ilość

Sposoby płatności

Fantazja jest jednym z najwspanialszych skarbów dzieciństwa. Dzięki niej wpadają do głowy pomysły na ciekawe zabawy. To ona pozwala dziecku marzyć o swojej przyszłości! Jeśli pasją Twojej córki jest taniec i chciałaby być tancerką w przyszłości, to mamy dla Was niesamowitą propozycję! Przygotowaliśmy tapetę dziecięcą z motywem baletnic roztaczających wokół siebie cudowną wiosenną aurę pełną kwiatów i motyli. Bajeczna propozycja do pokoju dziewczynki, który miałby podtrzymywać zainteresowanie tańcem i marzenia o występach w pięknej scenografii! Taka sceneria zachęca do rytmicznych pląsów, śpiewania piosenek, kręcenia piruetów, nieśmiałych podskoków i innych dziecięcych wygibasów.

Baletowe pozy, charakterystyczne sukienki tzw. paczki, to wybrane szczegóły, z których słyną utalentowane ilustratorki Malumi, oddające świat dziecka z pomocą akwareli z realistyczną precyzją i zarazem twórczym polotem! Nadruk jest trwały i wykonany bezpiecznymi pigmentami na atestowanym materiale. Gotowa tapeta dziecięca wysyłana jest w metrowych rolkach, zgodnie z wymiarami Twojej ściany.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Po opłaceniu zamówienia nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji. Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie.

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się  jak zrobić to poprawnie:

IMG_0018.png

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować je do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Dodatkowe informacje

993 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Kwiatowe wzory
Magiczne wzory
Tapeta
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria