• Elegancka tapeta z baletnicami w pozie tanecznej
  • Kup online tapetę z artystycznymi baletnicami - piękna dekoracja do pokoju dziewczęcego
Elegancka tapeta z baletnicami w pozie tanecznej
Elegancka tapeta z baletnicami w pozie tanecznej

BALLERINAS- tapeta w baletnice

159,00 zł
159,00 zł
Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ BALLERINAS

Fantazja jest jednym z najwspanialszych skarbów dzieciństwa. Dzięki niej wpadają do głowy pomysły na ciekawe zabawy. To ona pozwala dziecku marzyć o swojej przyszłości! Jeśli pasją Twojej córki jest taniec i chciałaby być tancerką w przyszłości, to mamy dla Was niesamowitą propozycję! Przygotowaliśmy tapetę dziecięcą z motywem baletnic roztaczających wokół siebie cudowną wiosenną aurę pełną kwiatów i motyli. Bajeczna propozycja do pokoju dziewczynki, który miałby podtrzymywać zainteresowanie tańcem i marzenia o występach w pięknej scenografii! Taka sceneria zachęca do rytmicznych pląsów, śpiewania piosenek, kręcenia piruetów, nieśmiałych podskoków i innych dziecięcych wygibasów.

Baletowe pozy, charakterystyczne sukienki tzw. paczki, to wybrane szczegóły, z których słyną utalentowane ilustratorki Malumi, oddające świat dziecka z pomocą akwareli z realistyczną precyzją i zarazem twórczym polotem! Nadruk jest trwały i wykonany bezpiecznymi pigmentami na atestowanym materiale. Gotowa tapeta dziecięca wysyłana jest w metrowych rolkach, zgodnie z wymiarami Twojej ściany.

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

838 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Tapeta
Wiek
Starszak
Motywy
Kwiatowe wzory
Magiczne wzory
Kolor
Różowy i Czerwony
Kalkulator
Wprowadź rozmiar w cm, Kalkulator obliczy wymaganą liczbę m2 i całkowita cena.
UWAGA! Załóż zapas 5 cm na każdym wymiarze tapety!
Wymiar tapety wprowadź w centymetrach
Wprowadź wysokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Wprowadź szerokość tapety/ściany z 5 cm zapasem
-
+

Kalkulator oblicza ilość produktu potrzebnego na podstawie wprowadzonych wymiarów.

Akcesoria