BALLERINAS- tapeta w baletnice

110,00 zł
Ilość

Sposoby płatności

Fantazja jest jednym z najwspanialszych skarbów dzieciństwa. Dzięki niej wpadają do głowy pomysły na ciekawe zabawy. To ona pozwala dziecku marzyć o swojej przyszłości! Jeśli pasją Twojej córki jest taniec i chciałaby być tancerką w przyszłości, to mamy dla Was niesamowitą propozycję! Przygotowaliśmy tapetę dziecięcą z motywem baletnic roztaczających wokół siebie cudowną wiosenną aurę pełną kwiatów i motyli. Bajeczna propozycja do pokoju dziewczynki, który miałby podtrzymywać zainteresowanie tańcem i marzenia o występach w pięknej scenografii! Taka sceneria zachęca do rytmicznych pląsów, śpiewania piosenek, kręcenia piruetów, nieśmiałych podskoków i innych dziecięcych wygibasów.

Baletowe pozy, charakterystyczne sukienki tzw. paczki, to wybrane szczegóły, z których słyną utalentowane ilustratorki Malumi, oddające świat dziecka z pomocą akwareli z realistyczną precyzją i zarazem twórczym polotem! Nadruk jest trwały i wykonany bezpiecznymi pigmentami na atestowanym materiale. Gotowa tapeta dziecięca wysyłana jest w metrowych rolkach, zgodnie z wymiarami Twojej ściany.

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.

PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

W przypadku ścian ze skosem lub gabarytami przygotuj dla nas rysunek opisujący ich wymiary. Poniżej link jak zrobić to poprawnie:

Jak pomierzyć ścianę?

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

Tapety z tradycyjnie powtarzalnymi wzorami nie są przygotowywane do akceptacji. Ucinamy je według podanego przez Ciebie wymiaru, który obliczysz w następujący sposób:

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, czyli za dopłata 150 zł, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Jeśli okaże się, że nie mamy wszystkich informacji i wymagana będzie korekta wzoru po przygotowaniu tapety do druku - będziemy oczekiwać przed wysłaniem zamówienia dopłaty w wysokości 50 zł.

Dodatkowe informacje

267 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Dziewczęca
Kwiatowe wzory
Magiczne wzory
Tapeta