MEADOW - kolor 03 - tapeta do salonu i sypialni

159,00 zł
159,00 zł

Tapeta z łąką w przewadze niebieskiej gamy kolorystycznej. Tutaj jaskółki wzlatują ku... niebu (?) Nie! To druga gęsto kwitnąca przestrzeń przyciągająca zainteresowane spojrzenie. Przyjrzyj się, jak tętni życiem!

Ilość

Sposoby płatności

   ZAMÓW PRÓBKĘ MEADOW 3

Masz nietypową ścianę? Napisz nam informację w uwagach do zamówienia i przygotuj nam rysunek ściany ze wszystkimi wymiarami. Kliknij w poniższy obrazek, żeby dowiedzieć się jak zrobić poprawny rysunek:

IMG_0018.png

Niebieski kojarzy się z marzeniami, bujaniem w obłokach, relaksem z myślą o niebieskich migdałach. Stąd pomysł na przeważający kolor, uzupełniony odcieniami szmaragdu, turkusu i fioletu. Fascynujący dynamiczny świat w pełni rozkwitu, potrafiący zmienić pokój dziecka w krainę z baśni. Może tu mieszka Calineczka w jednym z kielichów a może latają uskrzydlone elfy?...

Poza pięknem wzoru i ciekawą kolorystyka proponujemy Ci także trwałość oraz bezpieczeństwo. Każda kolorowa tapeta Malumi do pokoju dziecka drukowana jest z użyciem certyfikowanych pigmentów na podkładzie flizelinowym wysokiej jakości. Docinamy tapetę według indywidualnie podanych wymiarów. Montaż wykonasz samodzielnie według standardowej techniki tapetowania. 

TAPETĘ DOSTOSOWUJEMY DO PODANEGO PRZEZ CIEBIE WYMIARU.
PODANA CENA DOTYCZY 1 m2 

Jeżeli na ścianach będzie się znajdować coś ważnego z perspektywy ułożenia grafiki, prosimy o uzupełnienie tych danych w ciągu 24 godzin od płatności. Cena korekt spowodowanych brakiem tych danych, będzie ustalana indywidualnie. Po opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji nasza Pani grafik, wysyła grafikę do akceptacji.

Zaplanuj dokładnie rozmiar swojej tapety. Pamiętaj, nie ma możliwości dosztukowania tapety do wydrukowanego wcześniej zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy, by zrealizować zamówienie?

Każda ściana jest inna i będzie inaczej umeblowana, dlatego tak ważne jest, by Twoje zamówienie było indywidualnie dopasowane! Przekazanie wszystkich informacji usprawni realizację i oszczędzi Ci dodatkowych kosztów. Pamiętaj - nie mieszkamy z Tobą, dlatego bardzo dużo zależy od Twojej dokładności!

By idealnie dopasować wzór do Twojej ściany, potrzebujemy otrzymać poniższe informacje w ciągu 24 godzin:

1. Jakie wymiary ma ściana? 

- zmierz ścianę i dolicz zarówno do wysokości, jak i szerokości po około 5 cm,

- następnie oblicz pole powierzchni tapety i uzyskany wynik zaokrąglij do pełnych metrów kwadratowych zawsze w górę np. 7,25 mkw = zamówienie 8 mkw tapety.  

2. Czy tapeta będzie montowana na powierzchni ze skosem?

3. Czy na ścianie z tapetą przewidujesz postawienie jakiś dużych mebli np. szafy, która mogłaby zasłonić wzór? Jakie wymiary ma ten mebel? Które miejsce wzoru zasłoni?

Od czasu otrzymania kompletu informacji mamy 8-10 dni roboczych na realizację tapety w uwzględnionych parametrach. Jest też opcja EXPRES, za dodatkową opłatą, przygotujemy wysyłkę do 5 dni roboczych. 

Kolor otrzymanej tapety może różnić się od grafiki i zdjęć produktu oglądanych na urządzeniach multimedialnych w zależności od Twoich ustawień ekranu. Nie stanowi to podstawy do reklamacji koloru tapety.

Dodatkowe informacje

9999 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Tapeta
Motywy
Kwiatowe wzory
Kolor
Fioletowy
Miętowy i Zielony
Niebieski i Granatowy

Akcesoria