Wysyłka i Zwroty

Sposób Dostawy

Dostawy zakupionych w Malumi.pl towarów realizowane są za pośrednictwem firmy DPD.

 

Koszt wysyłki na terenie Polski 17 zł.

 

Wszystkie produkty z naszej oferty są starannie zapakowane w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Państwa towaru.

 

Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności Kuriera. W przypadku gdy przesyłka jest uszkodzona należy bezwzględnie sporządzić "protokół szkody" (druk u Kuriera). Reklamacje bez sporządzenia i przekazania tego dokumentu nie będą rozpatrywane

Zwrot towaru

  1. Sklep internetowy Malumi.pl posiada w swojej ofercie tylko produkty na zamówienie.

  2. Nabywca określa parametry Zamówienia – wybiera grafikę lub jego fragment, materiał, wymiar wydruku oraz ewentualnie opcje wykończenia.

  3. Zamówiony przez Nabywcę produkt (fototapeta, plakat, naklejka) jest skonfigurowany na podstawie indywidualnego i szczegółowego Zamówienia, dlatego zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014, poz. 827), Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Jednocześnie, zgodnie z treścią art. 38 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Klienta (tzn. na jego zindywidualizowanie zamówienie). 

 

Pełna treść regulaminu MALUMI.PL