DREAM baby mint

363,00 zł
363,00 zł
Ilość

Sposoby płatności

W dniach 26.08.2023 do 10.09.2023 malumi odpoczywa :)

Zamówienia z terminem wysyłki do 25.08.2023 przyjmujemy do 15.08.2023

Zamówienia złożone w trakcie przerwy wakacyjnej realizowane będą z terminem liczonym od 11.09.2023

Jeśli lubicie samodzielnie urządzać wnętrze swojego domu, ale nie macie ochoty na generalny remont, serdecznie polecamy naszą nową naklejkę, dostępną w dwóch wersjach kolorystycznych. Ta owalna dekoracja została zaprojektowana na podstawie jednego z Waszych ulubionych wzorów - Dream baby, czyli tapety w chmury i zwierzątka. Nie musicie już tapetować całej ściany, aby Wasze dziecko mogło bezpiecznie chodzić z "głową w chmurach". Naklejka umieszczona nad łóżeczkiem, biurkiem lub centralnej części ściany, zamieni się w okno z widokiem na rozświetlone niebo, pełne niezwykłych stworzeń.

Co więcej, jest łatwa w montażu i świetnie łączy się z innymi naklejkami, np. Raibow Dots (te i wiele innych znajdziecie w naszej ciągle powiększającej się ofercie). Niewielkim kosztem jesteście w stanie odświeżyć całą powierzchnię ściany - taką kompozycję można bowiem rozsypać, podzielić, rozłożyć symetrycznie lub stworzyć z niej artystyczny nieład.

Uniwersalny kształt sprawi, że motyw będzie pasował do każdego wnętrza, a wspólna aranżacja stanie się pretekstem do świetnej, rodzinnej zabawy.

Drukujemy wyłącznie na sprawdzonym, wytrzymałym materiale o strukturze płótna. Klej pokrywający tylną warstwę papieru jest na tyle silny, by trzymać naklejkę przy ścianie przez wiele lat, a jednocześnie tak elastyczny, by zniwelować pomyłki powstałe podczas mocowania. Gdy Wasze dziecko dorośnie i zdecydujecie się na zmianę wystroju, wystarczy ciepłe powietrze suszarki, aby usunąć ją bez większego wysiłku.

Zestaw składa się z kilku elementów:

Naklejki z króliczkami- 126 cm szerokości x 96 cm wysokości (króliczek na balonie: 43 cm szerokości x 44 cm wysokości)

Samolotu - 16 cm szerokości x 11 cm wysokości

Kokardek - 3,5 cm szerokości x 4,5 cm wysokości

Dodatkowe informacje

997 Przedmioty

Arkusz danych:

Kolekcje
Chłopięca
Dla rodzeństwa
Dziewczęca
Naklejki

Akcesoria