Wyścigi samochodowe na tapecie w pokoju fana motoryzacji

Ignaś, syn instagramerki i fascynatki mody Dominiki Polak, jest małym wojownikiem. Walczy od urodzenia o sprawność i wygrywa. Wraz ze startem wyścigu kierowcy i auta walczą o zwycięstwo. Tapeta Monaco Racing w pokoju wprowadza atmosferę dążenia do sukcesu...

zobacz tapetę

Poruszająca historia Ignasia jest nie tylko życiowym doświadczeniem dla jego rodziny, ale otwartość jego mamy pozwala oswoić amputację w internetowej społeczności. Radość chłopca pieczętuje udane zmagania. Jest nam niezwykle miło, że dzięki współpracy z Dominiką, stworzyliśmy produkt symbolizujący walkę o zwycięstwo.

W Malumi nadaliśmy wyścigom samochodowym charakterystyczny retro styl a akcja całej scenki dzieje się na autentycznym torze samochodowym w Monako.

Pokój chłopca wypełniony autkami

Mały fan motoryzacji zasługuje na imponującą tapetę zajmującą całą ścianę w pokoju. Z takim rozmachem aranżację pokoju dziecięcego zrealizowała rodzina Ignasia. Zostały tym samym spełnione dziecięce marzenia o tym, by w pokoju były autka, autka i jeszcze raz autka.

W jasnym przestronnym pokoju poza samochodami równej wielkości znalazło się miejsce na meble o intensywnych kolorach: żółta komoda, niebieski puf, czy czarne pojemniki na zabawki, geometryczny dywan pozwala usiąść i odetchnąć. Okno dachowe zapewnia dostęp dziennego światła na podłodze - najważniejszym i największym miejscu do własnoręcznego układania torów i przeszkód dla zgromadzonych aut.