Malumi pokazuje dziecięcą fantazję

Cześć! 

Witają Cię Marta i Tomek. Dziękujemy, że chcesz nas poznać!

Jesteśmy twórczym duetem w życiu zawodowym i prywatnym, co mamy nadzieję widać w pomysłach Malumi. Nasze tapety do pokoju dziecięcego i naklejki ścienne powstają dzięki łączeniu doświadczenia w projektowaniu wnętrz z wiedzą rodzicielską. Tutaj kreatywny i estetyczny zmysł plastyczki współgra z technicznym zmysłem robotyka-automatyka. Wszystko w ponadczasowych kolorach wypełniających obrazy w charakterystycznym stylu Malumi czerpiącym z vintage.

Malumi to marka obecna na rynku z potrzeby piękna i funkcjonalności w otoczeniu najbliższym dziecku, czyli w jego pokoju. Obserwując pociechę, poznajesz jej zwyczaje, wybory, zabawy. Zainteresowania i marzenia małego człowieka to świat pełen fantazji, który może być obecny na co dzień nie tylko w jego myślach…

Najmłodszy znawcom dinozaurów, czy wielbiciel samochodów ma w pokoju pluszowe maskotki ulubieńców, czy zdalnie sterowane autka znajdziesz je w kategorii Tapety chłopięce. Jednak, możesz zrobić coś jeszcze... Przenieść ich wyobrażenie o świecie w największy możliwy, ale realny wymiar tuż obok łóżka, czy do strefy z zabawkami. Wspólnie z Klientami i naszymi artystkami tworzymy autorskie wzory na indywidualne zamówienie. Przygotowujemy tapetowe murale i naklejane na ścianę elementy również według własnych pomysłów specjalnie do naszego sklepu.

W świecie Malumi lunapark jest na łące pełnej motyli a zwierzątka z karuzeli niosą małą uskrzydloną wróżkę do gwiazd (sprawdź w kategorii tapety dziewczęce). U nas wieloryb płynie po oceanicznym niebie wraz z meduzami i pozwala najmłodszym zbliżyć się do księżyca. Pozwalamy dzieciom podróżować palcem po ogromnej mapie kontynentów zamieszkanych przez zwierzątka charakterystyczne dla danych regionów. Przenosimy spacer po lesie pełnym zwierząt w sąsiedztwo regałów z książeczkami i koszy wypełnionych zabawkami. Cofamy się w czasie o miliony lat, by spotkać triceratopsa, czy brontozaura. Jeździmy autem po prawdziwym torze w Monaco. Latamy retro samolotami a na wycieczki lubimy pojechać z deską surfingową nad ocean z palmami.

Lubimy nazywać nasze tapety dla dzieci muralami, motyw jest namalowany w dużym rozmiarze, dając efekt wypełnienia przestrzeni. Oczywiście inspirują małego twórcę i jeśli martwisz się o możliwość (dyskretnego oczywiście) usuwania dodatkowych plamek, rysunków, zabrudzeń, to możesz odetchnąć. Tapety i naklejki Malumi są zmywalne a przezornie wybierając opcję zabezpieczenia winylem - mogą być nawet... szorowalne…

Podziel z nami radość tworzenia lub wybierz gotowy wzór, który zachwycił Twoją rodzinę. Cieszcie się wnętrzem przekraczającym sposobem wyrazu popularne rozwiązania.

Zapraszamy serdecznie!
Marta i Tomek 

Malumi - Tapety do pokojów dziecięcych