Pokój Tosi z morskimi zwierzętami i podniebną fantazją

Na tle chmur płynie wieloryb, płaszczka i ośmiornica. Tak mała Tosia podróżuje by móc dotknąć księżyca! Pokój dziecka o tematyce morskiej to idealna propozycja dla pociechy otwartej na wodne przygody. Zobacz, jak możesz go urządzić!

Tosia, której marzenia widzisz na tapecie, jest córką ambasadorki Malumi - Kingi Szkiert. Dziewczynka jest wielbicielką wody, umie nurkować, kocha kolorowanie i malowanie na sztaludze, bardzo dużo się uśmiecha i uwielbia przeżywać nowe przygody. Zgodnie z jej zainteresowaniami powstała tapeta przypominająca ogromny mural, mogąca wypełnić całą ścianę pokoju. Ilustracja została namalowana akwarelami dla nas w ramach współpracy mamy z bardzo zdolną artystką Magdą Kowalczyk.

Rodzina urządziła cały pokój w stylistyce nawiązującej do morza, ale jednocześnie zachowując funkcjonalność i dziecięcy charakter wnętrza. W przestrzeni znajduje się mnóstwo poduch w kształcie zwierząt, miękki dywan/mata przypominający muszlę, pasująca do niego girlanda z pluszowymi muszlami i maskotki, jak wyróżniającą się rozmiarami ośmiornica. Dzięki temu, że nasza morska akwarela wychodzi ze ściany na cały pokój, ma się wrażenie bycia w tym świecie. Styl podkreśla także nietypowe łóżko, przypominające splecione ogromne wiklinowe elementy. Swoje miejsce ma także drewniany domek dla lalek. Wszystko w stonowanych kolorach komponujących się ze sobą.

Marzenia Tosi, OCEAN DEEP jest kolekcją w ofercie Malumi. Możesz wybrać tapetę stylizowaną na ogromny mural i zagospodarować nim największą możliwą płaszczyznę ściany lub zdecydować się na zestaw naklejek i samodzielnie rozmieścić je na ścianie lub płaskich elementach wyposażenia wnętrza. Tapetę można dopasować dla chłopca, dziewczynki, rodzeństwa.