Autorskie wzory! Malumi

Nasz zespół tworzą utalentowane artystki, które malują motywy, wzory tapet i ilustracje na naklejkach ściennych Malumi. 

Ilustrowanie produktów dla dzieci to ogromne wyzwanie ze względu na otwartość, szczerość i bezkrytyczność małych Klientów. Wybieramy do zespołu ilustratorów ceniących ponadczasowość, jednocześnie śledzących aktualne trendy i co najważniejsze - umiejących przenieść wyobraźnię dzieci na obraz. Nasze tapety i naklejki nie kopiują wzorów ze stocków, to autorskie propozycje, omawiane nierzadko wspólnie z Klientami, w oparciu o zespołową  burzę mózgów. W opinii Klientów osiągnęliśmy mistrzostwo we wzornictwie najczęściej wybieranym do pokojów chłopców. 

Tapety dla dzieci Malumi lubimy nazywać muralami, bo są nimi inspirowane. Duże rozmiary, pozwalające zagospodarować całą ścianę wychodzą zdecydowanie poza utarty schemat, że tapeta to powtarzalny mały kształt, czy motyw. Zapraszamy do przejrzenia ilustracji pełnych różnych wydarzeń, marzeń i fantazji. 

Obraz opowiada tu historie podróży, edukuje z geografii, przenosi do wnętrza pokoju prehistoryczne stworzenia, pozwala zamieszkać na łące, lecieć do gwiazd i księżyca, ścigać się na torze, otaczać się miłymi leśnymi zwierzętami i przeżywać wiele innych przygód w... zaciszu pokoju. 

Pokazujemy dziecięce myśli w sposób wysoko oceniany przez rodziców i bliskich. Jednocześnie oferujemy świat sprzyjający wielopokoleniowej dyskusji, kreatywnemu rozwojowi dziecka a nawet... stworzeniu instagramowego wnętrza.

Układ elementów na obrazie także nie jest przypadkowy. Oparty o nieograniczoną dziecięca myśl, pozostawia w dolnej części minimalistyczny wyraz, by aranżacja pokoju nie zasłaniała kluczowych fragmentów. Tym samym tapety Malumi wykorzystasz w pokoju urządzanym w duchu Montessori. Postawisz pod ścianą skrzynie, niskie regały, tak, by pociecha miała zabawki, książeczki i gry w zasięgu ręki.

Naklejki ścienne Malumi to zestawy pozwalające tworzyć nie tylko zwarte kompozycje. Proponujemy coś do mniejszych pokoików lub dzielonych z rodziną, gdzie wielki mural nie zawsze zdawałby egzamin. Są idealne do podkreślenia strefy zabaw, regału z kolekcją figurek np. dzikich zwierząt. Z drugiej strony niektóre komplety łączą się tematycznie z tapetami, co pozwala dodatkowo przenieść fragmenty historii ze ściany na drzwi lub szafę, podkreślając spójny charakter wnętrza. Pole do popisu jest ogromne.