Tapety do pokoju dziecka - czy to w pełni bezpieczne rozwiązanie?

Zdjęcie bloga

Pokój dziecięcy dobrze jest ożywić motywami naściennymi. Poprzez taki zabieg zyska on bardzo ciekawy wygląd, zachęci pociechę do przebywania we własnym pokoju oraz sprawi, że każdy dzień zarówno maluch ale i również rodzice będą spędzać w weselszym otoczeniu. Jak dobrać odpowiednią tapetę dziecięcą?

Tapeta dziecięca - najlepsza do do dekoracji wielkopowierzchniowych

W przypadku w którym decydujemy się na radykalną odmianę pokoju dziecięcego biorąc pod uwagę zmianę całej powierzchni ściany, najlepszą metodą okazuję się być zastosowanie tapety. Tapety dziecięce przybierają różne formy - od milusińskich motywów zwierzęcych, przez ciekawe kolorowe wzorki, aż po motywy lotnicze, czy motoryzacyjne. Najważniejsze jest to aby dobrać tapetę dziecięcą do upodobań naszego dziecka - to mu przyjdzie się tutaj rozwijać, uczyć oraz bawić.

Tapety dziecięce oraz naklejki - w pełni bezpieczny druk

Jako Malumi.pl często spotykamy się z wieloma pytaniami klientów - czy druk tapet oraz naklejek jest w pełni bezpieczny. Odpowiadamy - tak. Nasz druk wykonywany jest w bezwonnej i neutralnej dla zdrowia ludzkiego technologii. Nasze tapety dziecięce charakteryzują się dużą odpornością na zniszczenia oraz zarysowania ale przede wszystkim - są bezpieczne zdrowotnie.

Leave a Comment