Kreatywne rozwiązania - pokój dziecięcy

Zdjęcie bloga

Wybór tapety do pokoju dziecięcego wiążę się nie tylko z użytecznością, ale również z dobrą zabawą. To świetna okazja, żeby poznać upodobania naszej pociechy. Jak zmienić jej pokój w stylowy kącik? Odpowiednia aranżacja pokoju to nie lada wyzwanie, natomiast przy pomocy pociechy, możesz okazać się być to świetną zabawą. W końcu to właśnie jej pokój ulegnie zmianie. Ważny jest temperament dziecka oraz sposób wykorzystania pokoju. Dziecko w nim odrabia zadanie domowe, śpi a może się bawi?

W planach jest odmiana pokoju dziewczynki? Doskonale sprawdzi się tapeta w odcieniu różu. To genialna alternatywa, jeżeli zależy nam na zachowaniu kolorystyki dziewczęcej, jednak dość masz już cukierkowych kolorów. Tapeta zdecydowanie ożywi wnętrze zwłaszcza, jeśli pokryjesz nią tylko jedną ze ścian. Świetnie będzie komponować się z nią tapeta z postaciami zwierząt, również w różowej tonacji - w połączeniu z delikatną szarością lub bielą. Taka tapeta idealnie sprawdzi się w połączeniu z jasnymi dodatkami.

Żywe kolory

Masz ochotę na żywsze kolory, które sprawdzą się zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopca? Często zdarza się, że rodzeństwo wspólnie dzieli pokój. W takiej sytuacji należy dogodzić obojgu, aby każde mogło znaleźć miejsce dla siebie. Energetyczna czerwień, która ozdobi jedną ścianę pokoju to do doskonałe rozwiązanie. Najlepiej, gdyby ożywiła miejsce gdzie stoi biurko - doda chęci do nauki i energii. Dobrze sprawdzi się również połączenie jednobarwnej tapety z wzorzystą. Delikatne wzory sprawią, że pokój wyda się większy i bardziej przejrzysty. Warto dobrać do nich kolorystycznie pasujące meble oraz inne dodatki. Z kolorem czerwonym świetnie komponuje się beżowy oraz biały. Nie należy się bać tapetowania ścian w inne wzory. Zamiast zmieniać pokój w jednobarwną przestrzeń, dziecko od małego może uczyć się nowoczesnego patrzenia na dodatki.

Malumi.pl

Zastanawiasz się czy nasza oferta sprawdzi się w Twoim wnętrzu? Gwarantujemy nie tylko nowoczesne wzory ale również doskonałą jakość! Nasze tapety odporne są na działania słoneczne, dzięki czemu nie tracą intensywności barw. Są odporne na zmywanie, co jest świetnym rozwiązaniem w pokoju dziecka. Szkoda hamować jego kreatywność. Już dziś przejrzyj ofertę Malumi.pl!

Leave a Comment