Leśny pokój dziecka

Zdjęcie bloga

Pokój dziecięcy urządzony w leśnym stylu jest motywem ponadczasowym, który spełni swoją rolę zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopca. Może okazać się on również świetną alternatywą dla rodzeństwa. Tapety z motywem lasu pobudzają kreatywność, oswajają jednocześnie z przyrodą i zapewniają egzotyczny klimat w pokoiku naszej pociechy.

Poniżej znajdują się niektóre z leśnych dodatków do wnętrz, dostępnych w ofercie Malumi. Zapraszamy Cię do przeglądu, stwórzmy wspólnie magiczny pokój dziecięcy!

Forest Mural

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługuje mural Forest. Rośliny i drzewa, znane ze spacerów po lesie oraz zamieszkujące w nim zwierzęta to pomysł na muralową scenę zatrzymaną w kadrze na tapecie do pokoju dziecięcego. Naturalne barwy oraz proporcje występujących postaci zachwycają i oswajają z przyrodą. Na tapecie znaleźć można trzy niedźwiadki - jednego dorosłego oraz dwa młode, próbujące swoich sił w spinaniu po drzewach. Obok przy swojej norce wyleguję się lis, a kilka gałęzi wyżej wiewiórka zajada się jednym ze swoich przysmaków. W całej panoramie dziecięcej tapety zauważyć można również jelenia, borsuka, jeża oraz zające. Są też budki lęgowe i zamieszkujące je leśne ptactwo. Mural występuje również w wersji z delikatnym różem - jest to idealna propozycja do leśnego pokoju dziewczynki. Tapeta dla dziecka Malumi drukowana jest na podkładzie flizelinowym, z celulozy, włókniny poliestrowej oraz spoiwa lateksowego.

Woodland

Dużą popularnością cieszą się również tapety z powtarzalnym wzorem - Woodland. Tapety łączą realistyczny wygląd zwierząt wraz z bajkowymi cechami tak aby otoczenie sprzyjało beztroskiej zabawie. Dziecięce tapety możemy wybrać z mniejszymi lub większymi zwierzętami i z różnymi kolorami tła, tak aby każdy znalazł coś dla siebie! Woodland występuje również w wersji dziewczęcej przedstawiającej polski las przez różowe okulary. Roi się tutaj od zwierząt oraz kwiatów. Jest sarna, zajączki, kuna, jeżyk, motyle oraz ptaki. Ten rodzaj tapety dostępny jest w trzech odcieniach: szarym, delikatnie różowym oraz beżowym.

Leśne naklejki

Zestawy naklejek naściennych idealnie nadają się na oczyszczone uprzednio płaszczyzny takie jak drzwi, ściana czy meble. Naklejki przygotowane są na uszlachetnionej tkaninie poliestrowej, która jest bardziej wytrzymała od standardowych rozwiązań. Na naklejkach odnajdziemy siedmioro głównych bohaterów w postaci zwierzątek takich jak m. in. krecik podlewający roślinę, jeżyk zajadający się jabłkiem, zając obserwujący motyle czy wiewiórka organizująca zapasy na zimę. Naklejki pozwalają na samodzielne wykreowanie charakteru pokoju zapewniając przy tym niezapomnianą zabawę!

Leave a Comment